reklama

Apple Pay a Revolut – červnový plán spuštění, s Českou republikou se počítá

Apple Pay a Revolut – červnový plán spuštění, s Českou republikou se počítá
2019-05-09T08:39:45+02:00
• 9. 5. 2019
3

V únoru tohoto roku jsme se dočkali spuštění Apple Pay v České republice, přičemž v první vlně je služba podporována u subjektů jako MONETA Money Bank, mBank, AirBank, Česká spořitelna, Twisto, Edenred, J&T Banka, Komerční banka. V tuto chvíli zaznamenáváme plány další bank, které chtějí nabídnout svým zákazníkům tuto metodu placení mobilním telefonem nebo chytrými hodinkami. V dohledné době se ale dočkáme také u Revolut.

Revolut a Apple Pay

Revolut je služba pro placení, nabízí vlastní platební karty a v podstatě se jedná o virtuální účet. Kromě toho nabízí také služby spojené s kryptoměnami. V tuto chvíli podporuje oficiálně Google Pay, ale již brzy se dočkáme dalšího rozšíření o Apple Pay.

Na středeční tiskové konferenci v Londýne společnost poodhalila své plány se službou Apple Pay, přičemž nepadlo konkrétní datum. Dle prezentace se ale počítá se zavedením Apple Pay v červnu, přičemž je celý proces rozdělen na dvě fáze.

První dojde ke spuštění ve Velké Británii a ke konci měsíce se dočká několik zemí, mezi kterými nechybí právě Česká republika. Díky tomu již nebudou muset čekat zájemci o Apple Pay na svou banku, až zavede podporu Apple Pay. Budou si moci zařídit účet zdarma a ihned jej používat ve spojení se svým iPhonem nebo Apple Watch.

Samozřejmě se jedná o plány společnosti Revolut a neznáme konkrétní datum spuštění. Může se cokoliv ještě změnit, jelikož hlavní slovo zde má právě Apple. Nyní to ale vypadá, že bychom se skutečně mohli dočkat již příští měsíc.

Na informace upozornil Marek Smékal (@MarekSmekal), děkujeme.

 

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Monika Dudkova

13. 5. 2019, 11:19

Bude propojeno i s Equa bank?

Matouš Sloboda

9. 5. 2019, 9:18
Android aplikace

Upozornění na chybku …ve spojení se svým iPhonem nebo Apple Wtach. Mělo by tam být Apple Watch.

Přemysl Vaculík

VIP 9. 5. 2019, 12:39

Díky, opraveno.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim