TOP 3 sluchátka pro váš telefon do 300 Kč! sponzorovaný článek

TOP 3 sluchátka pro váš telefon do 300 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-04-02T16:30:13+02:00
• 2. 4. 2019
1

Čínskou společnost TWS vám není třeba nijak podrobně představovat. Všichni totiž moc dobře víte, že jde o výrobce, který dokáže vyrobit skvělá sluchátka za velmi nízkou cenu. A právě příslušenství se nyní budeme věnovat, neboť TWS představilo zbrusu nová bezdrátová sluchátka.

TWS sluchátka za skvělou cenu

TWS na své konferenci odhalilo nová sluchátka pod názvem Alfawise V6 TWS. Pojďme si tedy sluchátka podrobněji představit.

Každé sluchátko váží zhruba 4 gramy, přičemž jejich celková velikost činí 7,2 mm. Sluchátka jsou mimo jiné dodávána také se speciálním dobíjecím krytem. Nicméně, na levé straně sluchátka se nachází dotyková část, díky které můžete ovládat hudební přehrávač, přijímat hovory a vyvolat chytrého asistenta.

Synchronizaci mezi telefonem a sluchátkem zajišťuje technologie Bluetooth 5.0. Samotná výdrž sluchátek činí pět hodin, tedy v případě, že používáte obě dvě. Samotná dokovací stanice pak vydrží dalších dvanáct hodin.

Originální TWS sluchátka na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 620 Kč. Pokud ale zadáte náš kupón E74AJBIDBR, cena bude snížena na krásných 285 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

i13 TWS po vzoru AirPods

U společnosti TWS ještě chvíli zůstaneme. Na své konferenci představila také sluchátka i13 TWS. V tomto případě se výrobce inspiroval u populárních AirPods, což není vůbec špatně. Nabízejí totiž perfektní design, který padne takřka do každého ucha. 

I zde platí, že jsou sluchátka dodávána speciálním dobíjecím krytem. Sluchátka jsou vybavena také ovládacími prvky, díky kterým můžete regulovat hlasitost či přeskakovat skladby. Synchronizace je pak zajištěna technologií Bluetooth 5.0. 

Originální i13 TWS na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 213 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

AKG sluchátka za pecka cenu!

Pokud vás zrovna nelákají bezdrátová sluchátka, ať je důvod jakýkoliv, máme pro vás zajímavou alternativu v podobě AKG.

AKG se vyznačuje výrobou kvalitního příslušenství. Stejně jsou na tom i tato sluchátka. Mají dobrou kvalitu zpracování a zvuk je též skvělý. Velikou výhodou pro sportovce je certifikace IPX6, která zvládne ochránit zařízení proti stříkající vodě. Sice si se sluchátky nezaplavete, ale nebudou poškozeny deštěm, potem či politím.

Sluchátka nabízí i veliké množství různých velikostí, takže v balení obdržíte čtyři druhy velikostí špuntů. V balení též máte elegantní obal na přenos sluchátek. Díky tlumení okolního zvuku pomocí technologie aptX od Qualcommu si užijete poslouchání hudby bez rušivých zvuků z okolí. Díky měkkým špuntům vás pak nebudou bolet uši ani po celodenním nošení.

Originální AKG na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 157 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Pandacz Lovec

3. 4. 2019, 20:34

Mám krátce i11 TWS. Vypadají nádherně, ale zvuk je mizerný. Odpovídá ceně 11 USD. Opravdu mě zklamaly. Někdo zkušenosti s i13? Stojí 2x tolik, tak jestli hrají 2x lépe?

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat