reklama

Simplify Gmail od bývalého designéra Gmailu zjednoduší webovou verzi

Simplify Gmail od bývalého designéra Gmailu zjednoduší webovou verzi
2019-04-27T11:29:49+01:00
• 27. 4. 2019

Zdroj: Google

1

Kolem e-mailových služeb Googlu bylo v poslední době celkem rušno. Spousta uživatelů byla dost zklamána tím, že se Google rozhodl ukončit alternativního klienta Inbox by Gmail. Google přislíbil, že spousta funkcí se dostane do základního Gmailu. Například jste si mohli všimnout, že Gmail umí nově naplánovat odeslání e-mailu. I tak někteří uživatelé hledají alternativu, už jen třeba kvůli vzhledu. Nyní zde máme doplněk pro webové prohlížeče, který umí zjednodušit webovou verzi.

E-mailový klient Spark přichází na Android, může nahradit Inbox by Gmail

Simplify Gmail

Michael Leggett dlouho pracoval jako designér ve společnosti Google a po nějakou část svého úvazku pracoval právě na Gmailu. Nyní ale vydal poměrně jednoduchý doplněk pro webové prohlížeče, jehož hlavním úkolem je zjednodušení zobrazení. Sami si můžete všimnout, že se zaměřil na odstranění a přeuspořádání některých prvků.

Simplify Gmail

Simplify Gmail například přesunuje tlačítko pro vytvoření e-mailu z horního levého rohu do dolního pravého, kde je více po ruce. Také byla přemístěna lišta pro vyhledávání a další prvky. Sice na první pohled to vypadá jako lehký facelift webové verze, ale ve spojení s tmavým vzhledem se Gmailu může stát ještě pohodlnější klient. Tak trochu jde naproti původního Inboxu pro web.

Novinka je dostupná v oficiálním obchodu s doplňky pro Chrome, ale je možná instalace i pro jiné prohlížeče, pokud jsou postavené na Chromiu. Neměl by být problém využít Simplify Gmail třeba v Opeře nebo v budoucím prohlížeči Edge od Microsoftu.

Kiwi podporuje rozšíření pro běžný Chrome

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Tadeáš Pospíšil (Britanian man)

27. 4. 2019, 18:26
Android aplikace

Škoda, není pro Firefox ????

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim