reklama

Samsung pracuje na novějším flexibilním displeji

Samsung pracuje na novějším flexibilním displeji
2019-04-26T15:28:18+01:00
• 27. 4. 2019

Není žádným tajemstvím, že jihokorejský technologický gigant, známý pod názvem Samsung, pracuje na své flexibilní technologii již od roku 2016. Samsung svou technologii vyvíjel tak dlouho, až nakonec dokázal vytvořit zařízení, jako je Galaxy Fold. To přináší nevídané změny nejen v designu, ale v celém chápání smartphonu. Je však nutno podotknout, že telefon stále není dokonalý. 

Samsung má problémy s modelem Galaxy Fold

Některé kusy, které byly rozeslány redakcím pro testování, se potýkají s poměrně závažnými problémy. Hlavním problémem je samotný displej, který se některým testerům rozbil po jediném dnu používání. 

V důsledku toho se společnost Samsung rozhodla zrušit v Číně svůj výrobní proces, a to minimálně do té doby, dokud nepřijde na příčinu celého problému. Samotný výrobce nikde nezveřejnil či se nijak nezmínil o tom, kdy by mohl být model Galaxy Fold uveden do prodeje.

Přímým konkurentem Galaxy Fold je model Mate X od společnosti Huawei. A pokud chce této kategorii Samsung vládnout, měl by si s prodejem pospíšit, jinak konkurenční Huawei získá pořádný náskok. 

Samsung ale usilovně pracuje na dalším flexibilním zařízení, takže minimálně do budoucna máme o zábavu vystaráno. Mimochodem, Samsung model Galaxy Fold ještě neprodává, tudíž může na finálním kousku udělat další změny. V současné chvíli se ale výrobce soustředí na problém týkající se displejů u Galaxy Fold. 

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim