reklama

Huawei brzy přinese model Y5 2019

Huawei brzy přinese model Y5 2019
2019-04-15T15:59:47+01:00
• 15. 4. 2019

Společnost Huawei v těchto dnech dokončuje práce nad modelem s názvem Y5 2019 a ten by mohl dorazit jako základní zástupce do nižších pater mobilního trhu v nejbližší možné době. Telefon totiž stihl sesbírat všechny potřebné certifikace pro zahájení prodeje. Na širokou veřejnost se dostaly klíčové specifikace včetně fotografií zařízení. Ovšem tuto novinku budou vyhlížet především nenároční uživatelé.

Jen další do počtu

Přední panel zabere 5,71 palcový displej s rozlišením 1 520 x 720 v poměru stran 19:9 a ve výřezu naleznete neupřesněnou kamerku podporující funkci Face Unlock, která bude plně nahrazovat vynechaný snímač otisků prstů. O výkonnostní stránku se postará čtyřjádrový procesor Helio A22 (MT6761) od MediaTeku a operační paměť RAM o velikosti 2GB. I když není přesně známa velikost interního úložiště, tak ta zřejmě nepřekročí hranici 32 GB.

Zveřejněný snímek u zadní části odhaluje 13megapixelový snímač fotoaparátu a přisvětlovací LED diodu. Zajímavostí je nasazení krytu připomínající umělou kůži. Posledním dílkem do skládačky se stává operační systém Android v předinstalované verzi 9.0 Pie, ke kterému Huawei samozřejmě ještě připojí vlastní prostředí EMUI. Předchozí generace byla uvedena v červnu loňského roku, takže ani letos tomu nemusí být jinak.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim