reklama

Google Kontakty nabídnou lepší nastavení tmavého vzhledu aktualizováno

Google Kontakty nabídnou lepší nastavení tmavého vzhledu [aktualizováno]
2019-04-18T12:35:57+02:00
• 18. 4. 2019
2

Aktualizováno 18. 4.

V listopadu minulĂ©ho roku dostala aplikace Google Kontakty tmavĂ˝ vzhled. BohuĹľel nastavenĂ­ bylo dost striktnĂ­ a aplikace se zbarvovala podle nastavenĂ­ systĂ©mu. V nejnovÄ›jší verzi 3.5.7 (APK ke staĹľenĂ­) jsme se doÄŤkali novĂ©ho zpĹŻsobu nastavenĂ­. KromÄ› toho, Ĺľe došlo k pĹ™esunutĂ­ z menu do nastavenĂ­, nynĂ­ se nabĂ­zĂ­ tĹ™i moĹľnosti – svÄ›tlĂ©, tmavĂ© a systĂ©movĂ© nastavenĂ­. NynĂ­ si tedy mĹŻĹľete rovnou vybrat, co vám nejvĂ­ce vyhovuje u tĂ©to aplikace.

Původní článek 13. 11.

V srpnu jsme se dočkali nového vzhledu aplikace Google Kontakty. V podstatě došlo na přípravu dalších novinek, které se začínají pomalinku objevovat. Skoro by se dalo říci, že přechod na Material Design 2.0 je předzvěstí pro nasazení tmavého režimu, který nyní Google tak moc prosazuje.

Kontakty v tmavém

Aktuálně se začíná šířit verze 3.2 aplikace Kontakty, která obsahuje v hlavním menu na levé straně možnost přepnutí do tmavého režimu. Jedná se spíše o poloautomatickou funkci. Pakliže jste neupravovali nastavení smartphonu a máte nastaveno, že systém sám rozhodne na základě hlavní tapety, jaká bude brva systému, aplikace vám umožní změnit svůj vzhled.

U redakčního zařízení Pixel 3 XL ale máme nastavený jen tmavý režim a podle toho se také nastavila aplikace Google Kontakty. Je tedy vidět, že se Google snaží o jednu poměrně zajímavou a užitečnou funkci. Změnit aplikace do tmavého vzhledu pomocí hlavního nastavení systému. Bohužel jsme tak ale přišli o manuální změnu.

Bohužel se nám nepodařilo normální cestou vynutit světlý režim. Zřejmě funkce není zcela doladěná a ještě to bude chtít pár úprav. Nyní můžeme jen odhadovat, kterou další aplikaci Google převleče do tmavého. Logicky by se dalo říci, že je na čase tak učinit u aplikace Telefon. Co dál bude následovat, nevíme.

logo-app Kontakty Google Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Daniel VARGA

13. 11. 2018, 7:35
Android aplikace

novy design ma uz asi 2 mesiace

Přemysl Vaculík

13. 11. 2018, 8:38

Ano, uvádím to v první větě. Zde ale jde o tmavý vzhled.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim