reklama

TOP bezdr├ítov├í sluch├ítka QCY T2C jen za 385 K─Ź! sponzorovan├Ż ─Źl├ínek

TOP bezdr├ítov├í sluch├ítka QCY T2C jen za 385 K─Ź! [sponzorovan├Ż ─Źl├ínek]
2019-08-27T17:02:53+01:00
ÔÇó 27. 8. 2019

Gearvita nab├şz├ş bezdr├ítov├í sluch├ítka┬áQCY T2C s Bluetooth 5.0 za skv─Ťlou cenu 385 K─Ź. Cena je jen kr├ítkodob├í, jeliko┼ż m├íme k dispozici slevov├Ż kup├│n. V m─Ťs├şci z├í┼Ö├ş p┼»jde cena nahoru, p┼Öedpokl├íd├íme alespo┼ł o 300 korun ─Źesk├Żch. Nyn├ş si tak m┼»┼żete zakoupit nov├í kompletn─Ť bezdr├ítov├í sluch├ítka od QCY za cenu 385 K─Ź a z├şsk├íte tak v├şce ne┼ż den hran├ş, automatick├ę p├írov├ín├ş ─Źi Bluetooth ve verzi 5.0.

Bezdr├ítov├í sluch├ítka za exkluzivn├ş cenu!

Za p┼Öijatelnou z├şsk├íte skv─Ťl├í bezdr├ítov├í sluch├ítka QCY T2C s bateri├ş o kapacit─Ť 800 mAh v dokovac├ş stanici. Doba p┼Öehr├ív├ín├ş ─Źin├ş a┼ż ─Źty┼Öi hodiny, cel├í dokovac├ş stanice vysta─Ź├ş na p┼Öibli┼żn─Ť co 32 hodin. Tato sluch├ítka jsou ide├íln├ş na b─Ťh├ín├ş ─Źi b─Ť┼żn├ę sportov├ín├ş. Nav├şc maj├ş funkci tlumen├ş okoln├şho hluku od Qualcommu s n├ízvem CVC ve verzi 6.0. T├ę┼ż maj├ş zv├Ż┼íenou citlivost mikrofonu. Tak┼że je m┼»┼żete vyu┼ż├şt i jako bluetooth headset, v takov├ęm p┼Ö├şpad─Ť p┼Öi ─Źek├ín├ş na hovor v├ím jako handsfree vydr┼ż├ş 200 hodin ve stand-by re┼żimu.

Sluch├ítka z port├ílu┬áGearvita┬áz├şsk├íte ji┼ż nyn├ş za n├şzkou cenu zde┬ána tomto odkaze. Pokud ale zad├íte n├í┼í slevov├Ż kup├│n T1SEar, zaplat├şte jen 385 K─Ź. Bezdr├ítov├í sluch├ítka zakoup├şte ZDE.

reklama
reklama

Obchodn├ş sd─Ťlen├ş za jeho┼ż obsah odpov├şd├í objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim