reklama

Nokia 9 PureView, 3.2 a 4.2 používají TrulySecure pro rozeznání obličeje

Nokia 9 PureView, 3.2 a 4.2 používají TrulySecure pro rozeznání obličeje
2019-03-04T06:44:03+02:00
• 4. 3. 2019

Společnost Sensory, která se věnuje vývoji AI technologie, oznámila, že nedávno představené modely Nokia 9 PureView, Nokia 4.2 a Nokia 3.2 nabízí TrulySecure System. Velmi jednoduše řečeno se jedná o systém rozpoznávání obličeje, který umožní majitelům nejnovějších telefonů značky Nokia odemknout své zařízení skrze obličej. 

Nokia 9 PureView představena, láká na 5 foťáků

Novinky Nokia 4.2, 3.2, 1 Plus představeny

TrulySecure technologie i v nových Nokiích

Samozřejmě tuto novinku vítáme, neboť telefony Nokia touto funkcí nedisponují, namísto toho se Nokia doposud spoléhala na mnohem méně spolehlivý chytrý zámek. Řešení TrulySecure System používá již několik dalších OEM výrobců, jako je například LG. 

Dle slov společnosti Sensory je jejich technologie certifikována společnosti FIDO a využívá výkonné technologie pro biometrické rozpoznávání obličeje. Systém dokonce využívá technologie AI, uživatele tak identifikuje během sekundy. Sensory se dokonce pochlubil s mírou přesností, která činí 99,999 %. 

TrulySecure se dokonce vyhýbá odesílání hodnotných biometrických informací přes internet, přičemž v cloudu nejsou uložena žádná data. Vše je tak uložené jen v zařízení, což znemožňuje hackerům přístup. TrulySecure navíc využívá hlubokého učení konvolučních neuronových sítí, což znamená, že systém uživatele rozezná i s brýlemi. 

Zdroj: androidheadlines.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim