Apple TV+ je nová streamovací služba od Applu

Apple TV+ je nová streamovací služba od Applu
2019-03-25T20:00:35+02:00
• 25. 3. 2019

Několik týdnů se spekulovalo o tom, že si pro nás společnost Apple chystá zbrusu novou streamovací službu pro sledování filmů a seriálů. Jak se slibovalo, tak se také 25. března 2019 stalo. 

Apple představil služby Card, News+, Arcade

Společnost s logem nakousnutého jablka konečně představila svou další internetovou službu. V tomto případě nejde o streamování hudby, nýbrž filmů a seriálů. Nová služba byla představena dnes, tj. 25. března 2019, na speciálním Apple události. 

Apple právě vydal iOS 12.2, podívejte se na seznam novinek

Apple TV nabídne nové možnosti

Již při samotném představení Apple tlačil důraz na to, co by dnešní streamovací služby filmů a seriálů měly umět. Apple ale také ukázal, jakým směrem chce svou službu protlačit k co nejvíce uživatelům. 

Proto uvedl, že jeho aplikace nabídne to nejdůležitější – uživatel bude moci platit za to, co přesně chce; vše bude k dispozici v jedné aplikaci; placený a neplacený obsah; obsah přístupný online a offline; nejlepší obraz a zvuk; rodinné sdílení. Třešničkou na dortu bude dostupnost aplikace Apple TV na chytrých televizích společností Samsung, LG, Sony a Vizio. To ale není vše, součástí bude i Apple TV+.

Apple TV+

Nová služba nese název Apple TV+. Projektu se účastní hned několik velkých a světových hvězd, jako je například J.J. Adams, Steven Spielberg, M. Night Shyamalan, Reese Witherspoon, Jennifer Aniston, Steve Carell či Oprah Winfrey.

Apple TV+ bude mimo jiné nabízet i originální pořady a filmy z produkce jablečné společnosti. Bohužel nebyla nijak upřesněna dostupnost nebo cena za novou službu Apple TV+. Na to si budeme muset počkat, ale moc nepředpokládáme, že hned v první vlně bude vše dostupné ve všech krajinách.

Zdroj: apple.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat