reklama

Aplikace Google Disk se ukazuje v tmavém vzhledu

Aplikace Google Disk se ukazuje v tmavém vzhledu
2019-03-20T10:15:01+02:00
• 20. 3. 2019

Google začal zavádět u svých aplikací tmavý režim, byť ještě ne všechny jsou zcela připraveny, případně u některých jsme ještě nezaznamenali přípravy. Jednou z novinek je ale tmavý režim u aplikace Google Disk, která se poprvé ukazuje v tmavším provedení. Rozhodně se bude jednat o vítanou změnu po nasazení zcela bílého vzhledu.

Google Disk v tmavém

K dispozici máme první snímky obrazovek, jak bude vypadat aplikace Google Disk v tmavém režimu. Zatím se spíše jedná jen o ukázku, jelikož současná verze 2.19.112 nenabízí možnost manuálního přepnutí. Ostatně některé prvky ještě nejsou zcela dopracované a je potřeba doladit chování aplikace.

V tuto chvíli je možné tmavý režim u aplikace Google Disk vynutit jen na Androidu Q. Bohužel sama nová beta verze systému taktéž nenabízí možnost manuálního přepnutí. Tmavý režim je k dispozici jen na smartphonech Pixel, u kterých byl nastaven tmavý režim ještě ve verzi Android 9 Pie a následně došlo k aktualizaci na Android Q Beta 1.

Jak je vidět, Google usilovně pracuje na zavedení této grafické změny, aby vše stihl do oficiálního představení stabilní verze Androidu Q. Zřejmě se v dohledné době dočkáme možnosti manuálního aktivování „dark mode“ na Androidu Q a zřejmě bude k dispozici i změna designu aplikace Google Disk i na starších verzích Androidu. Kdy se tak stane, zatím nevíme.

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit