Xiaomi představilo trio bezdrátových nabíječek, včetně power banky

Xiaomi představilo trio bezdrátových nabíječek, včetně power banky
2019-02-26T14:06:06+02:00
• 26. 2. 2019
2

Nový vlajkový model čínské společnosti Xiaomi, Mi 9, podporuje bezdrátové nabíjení. Kromě toho tuto technologii podporují další tři nové produkty, které Xiaomi nedávno představilo. Jedná se o příslušenství, jehož hlavní výhodou je podpora i jiných produktů, které disponují bezdrátovým nabíjením. Pojďme se na nové trio podrobněji podívat. 

Xiaomi 20W Mi Wireless Charger

Jedná se o vylepšenou verzi bezdrátové nabíječky, kterou čínský výrobce představil spolu s modelem Mi Mix 3. Hlavní novinkou však je, že nyní podporuje 27W napájení, přičemž na výstupu vyprodukuje až 20W. Díky tomu dokáže nové Xiaomi Mi 9 dobít do 60 minut. 

Bezdrátová nabíječka je dokonce vybavena velmi tichým ventilátorem, který doprovází ještě systém dvojího chlazení. Nabíječka je v prodeji jen v bílé barvě a cena se pohybuje okolo 330 Kč. Skvělou informací je, že jej můžete využít i pro starší modely či modely jiných značek. 

Xiaomi 20W Mi Wireless Car Charger

Společnost Xiaomi oznámila také bezdrátovou nabíječka do auta. I v tomto případě podporuje rychlé 20W nabíjení. Nabíječka však disponuje také vstupním 27W výkonem. Skvělou vychytávkou je motorizovaná svorka, která se otevře ve chvíli, kdy zjistí, že chcete svůj mobilní telefon připojit k nabíječce. Xiaomi 20W Mi Wireless Car Charger je v prodeji za 550 Kč. 

Xiaomi Mi 10 000mAh Wireless Power Bank

Kromě bezdrátových nabíječek pro mobilní telefony jsme se dočkali také nové bezdrátové power banky. Jak je již u power banek společnosti Xiaomi zvykem, hlavním lákadlem je odolné a elegantní konstrukce, kterou doprovází masivní kapacita baterie. I v tomto případě se jedná o akumulátor o velikosti 10 000 mAh. 

Power banka je k dispozici v černé barvě a podporuje 10W bezdrátové nabíjení. Rovněž disponuje dvěma výstupními porty pro nabíjení zařízení prostřednictvím příslušného kabelu. Tato power banka je k dispozici za 484 Kč. 

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Jiří Stejskal

26. 2. 2019, 18:18

A kdeže je ona Xiaomi 20W Mi Wireless Car Charger ke koupi za 550 Kč. Děkuji za odpověď. Stejskal Jiří

Zdeněk Koutský

VIP 26. 2. 2019, 19:20

Jedná se o doporučenou maloobchodní cenu. Vycházíme z čínské měny

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat