reklama

Valentýnská akce od Geekbuying je tady! Stovky produktů za parádní ceny sponzorovaný článek

Valentýnská akce od Geekbuying je tady! Stovky produktů za parádní ceny [sponzorovaný článek]
2019-01-29T11:31:08+01:00
• 29. 1. 2019

Čínské společnosti jsou na našem trhu stále populárnější. Obchod geekbuying.com tak nyní přináší akci při příležitosti sv. Valentýna, ve které jsou právě čínské produkty ve slevě. Zakoupit tedy nyní můžete nejen telefony, tablety, ale také sluchátka, externí baterie, kamerky, robotické vysavače, nebo dokonce notebooky.

Geekbuying prodává produkty za pakatel

Akce probíhá do konce tohoto měsíce, takže rozhodně neotálejte, jelikož počet kusů v akci je většinou omezen na několik stovek kusů. Zajímavou koupí může být například nové Huawei Honor Band 4, 0,95palcový chytrý náramek s baterií o kapacitě 100 mAh, ten zakoupíte zde za 787 Kč. V nabídce jsou také telefony značky OPPO za sníženou cenu. U podobných telefonů pak máte na výběr z celé řady konfigurací lišících se v paměti, úložišti, barvách a také si je můžete nechat dodat ze španělského skladu, čímž se vyhnete platbě DPH a celních poplatků.

Produktů ve slevě je ale mnohem a mnohem více, tudíž můžete pro svou drahou polovičku vybrat opravdu perfektní dárek a ještě ušetříte. Další produktu za sníženou cenu naleznete ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim