Sluchátka Huawei Freebuds 2 Pro jdou pomalinku do prodeje

Sluchátka Huawei Freebuds 2 Pro jdou pomalinku do prodeje
2018-12-16T17:00:55+02:00
• 16. 12. 2018
4

Za většinu velkých změn stojí bohužel jen Apple. V celé historii smartphonů existuje opravdu jen hrstka Android výrobců, kteří na trh přinesli skutečnou (r)evoluci. Apple nedávno odstranil 3,5 mm jack konektor a přinesl trend v podobě výřezu v displeji. Ostatní OEM výrobci jej samozřejmě následovali. 

Nejde o nic špatného, ba naopak. Je skvělé, že se na trhu nachází společnost, která má tak velký vliv. Na druhou stranu je škoda, že takových výrobců není více. V poslední době se ale ukázalo čínské Huawei, které představilo model Mate 20 Pro. 

A právě tento telefon je schopen bezdrátově nabíjet další zařízení, především tedy nová sluchátka v podobě Huawei Freebuds 2 Pro. Ta jakoby z oka AirPods od Applu vypadla. To ale neznamená, že by šlo o nějaký nešvar, ba naopak. Víme moc dobře, že AirPods jsou navržena tak, aby co nejlépe seděla v uších uživatele. 

Huawei Freebuds 2 Pro nabízejí mimořádnou technologii

O sluchátkách se ale pouze mluvilo, žádného oficiálního představení jsme se doposud nedočkali. Tento týden se však celá situace kolem Huawei Freebuds 2 Pro změnila. Společnost nová sluchátka konečně uvedla na trhu. Zakoupit si je můžete za zhruba 3 190 Kč bez DPH. 

I v tomto případě nabízejí sluchátka mimořádně odlišnou technologii. Výrobce do nich totiž implementoval technologii, pomocí které příslušenství dokáže přenášet zvuk skrze lidskou kost. Díky tomu sluchátka zajišťují velmi dobrý zvuk při telefonním hovoru. 

Zdroj: xda-developers.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Matej Augustin

18. 12. 2018, 20:04

Nevíte kdy by se mohli objevit u nás?

Matej Augustin

18. 12. 2018, 20:18

Mohly*

Tady někdo miluje Apple… nic proti článku ale Apple nepřinesl trend ve výřezu, byl to výrobce androidu… A airpods možná se tomu trošku podobá, ale v tom případě se tomu podobají téměř každé sluchátka, akorát že to nemá kabel…

Zdeněk Koutský

VIP 17. 12. 2018, 21:49

Samozřejmě, že jsem jablíčkář, každopádně jsem taky jeho kritik. Co se článků týká, Apple nebyl první…dokázal však jako první nastolik jakýsi trend

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat