reklama

Facebook Messenger dostává další foto efekty

Facebook Messenger dostává další foto efekty
2018-12-17T18:13:00+01:00
• 17. 12. 2018
2

Instagram si propůjčuje funkce od jiných služeb a Facebook Messenger integruje to, co se ujalo právě na Instagramu. I tak by se dala trochu popsat strategie Facebooku. Dá se to minimálně aplikovat na dnešní novinku, nebo novinky, které dostávají do Facebook Messengeru.

Messenger s novými foto efekty

Mezi hlavními novinkami se dá zmínit možnost vytvoření umělého bokeh efektu, kdy je pozadí za focenou osobou rozostřeno. Podobný efekt se dá docílit u smartphonů převážně s duálními foťáky, ale zde je výhoda, že nic takového nepotřebujete. V případě Messengeru se využívá pokročilých algoritmů pro vyčlenění osoby z fotografie. Další novinka je boomerang, která je známá z Instagramu. V podstatě nabízí opakované přehrávání určité části ve smyčce.

Další novinka se týká možnosti využití nálepek jako doplňků pro fotografie. V tomto případě jde přímo o využití nálepky jako rozšířené reality. Pakliže použijete nálepku přímo v komunikaci, tak pomocí ikony foťáku ji můžete vložit do snímku a ten následně odeslat.

Všechny novinky se během tohoto týdne objeví na platformách Android i iOS. Zatím se neví, jestli je potřeba aktualizace aplikace nebo dojde ke vzdálenému spuštění ze stran serveru Facebooku.

logo-app Messenger Facebook Zdarma ANDROID logo-app Messenger Developer Zdarma iOS

Zdroje: phonearena.com, theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Lubomír Pechal

18. 12. 2018, 23:13

Taky si říkám, že bych rád ten novy design. Měl jsem ho, pak už vůbec a pak zase půlka nová a půlka stará (nové jsem mel jen info o kontaktu) a teď komplet starý 😂

Karel Fitz

17. 12. 2018, 19:04

By mě mohli raději už povolit ten nový design….

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim