reklama

Twitter se dočká tlačítka pro editování

Twitter se dočká tlačítka pro editování
2018-11-12T19:06:45+00:00
• 12. 11. 2018
Thumbnail

Twitter byl znám především svou omezenou délkou příspěvků, ale to již nějakou dobu neplatí. V poslední době jsme se dočkali nejrůznějších vychytávek, jako je třeba vytváření vláken a podobně. Bohužel tato sociální síť je známá také absencí možnosti úpravy zveřejněných příspěvků. To by se mohlo ale změnit.

Editování tweetů

Jack Dorsey (CEO společnosti Twitter) už v roce 2016 naznačil, že se zvažuje implementace možnosti úpravy zveřejněných tweetů, ale od té doby se v této oblasti nic významného nestali. Nyní Jack nastínil, jak by mohlo takové tlačítko na editování fungovat. Ve své podstatě rovnou zapomeňte, že by šlo změnit kompletní obsah příspěvku dle libosti.

editování

V první řadě si Twitter pohrává s možností pro úpravu překlepů. To by znamenalo, že by uživatel měl jen omezenou možnost na úpravu. Například by limit mohl být stanoven na změnu jen několika znaků. To by se asi netýkalo jen textu samotného, ale i možnosti úpravy URL adresy. Zde Twitter asi nasadí pokročilejší algoritmy, aby došlo k zabránění zneužívání úpravy.

Další limit by se týkal počtu úprav. Jednoduše nebudete mít možnost neustále měnit obsah. Jak moc přísný bude limit, není známo, stejně ani není stanoveno, kdy se vůbec novinky dočkáme. Jack Dorsey jednoduše konstatoval, že nechtějí vypustit nedoladěnou funkci, která by spíše způsobila více komplikací než užitku.

Zdroje: androidpolice.com, thenextweb.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit