reklama

Apple AirPods 2 prochází certifikacemi

Apple AirPods 2 prochází certifikacemi
2018-11-08T07:49:22+01:00
• 8. 11. 2018

Již delší dobu se na internetu šíří zprávy o druhé generaci AirPods. Nyní se jsme se dočkali dalších podrobností. Nejnovější únik informací opět o něco více přibližuje možné funkce chystaných sluchátek AirPods 2, které kalifornský výrobce posune o jeden krok kupředu.

Jednoznačně největší pozornost zaujme nový čip s označením W2, který se vůbec poprvé dostavil do třetí generace chytrých hodinek Watch. Zajímavostí je, že papírově má o 50 % větší výkon a funkce Bluetooth je také o 50 % úspornější než původní verze. AirPods druhé generace by se tak měly dočkat mnohonásobně delší výdrže na jedno nabití. Mimo nový hardware hodlá společnost Apple do sluchátek plně integrovat virtuální asistentku Siri.

Samozřejmě příchod AirPods 2 společnost s logem nakousnutého jablka oficiálně nepotvrdila. Že ale nová sluchátka pomalu a jistě klepou na dveře dokazuje fakt, že nyní AirPods 2 dostaly potřebnou technologickou certifikaci pod názvem SIG Bluetooth Certification. Jedná se o certifikaci, kterou musí být vybaveno každé zařízení disponující Bluetooth technologií.

AirPods 2 nabídnou lepší konektivitu a další funkce

Původně se mělo za to, že druhá generace AirPods bude podporovat Bluetooth 4.2. Nové informace však naznačují přítomnost Bluetooth 5.0, díky čemuž budou sluchátka připojena i na 50metrovou vzdálenost. Nová sluchátka jsou označována jako A2031 a A2032.

Kromě těchto hardwarových novinek budou sluchátka také konečně kompletně voděodolná, což mimo jiné potvrdil zahraniční server TechRadar. Skvělou informací mimo jiné je, že AirPods 2 budou řazeny do kategorie Class 10. To znamená, že zařízení nabídne různé další wellnes funkce – pro zdraví, fitness, cvičení a tak podobně. Zlepšená kvalita zvuku je pak samozřejmostí.

Zdroj: techradar.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat