reklama

WiFi extender od společnosti Xiaomi, nyní za výhodnou cenu na GearBest.com Sponzorovaný článek

WiFi extender od společnosti Xiaomi, nyní za výhodnou cenu na GearBest.com [Sponzorovaný článek]
2018-10-26T09:58:26+02:00
• 26. 10. 2018

Mnohdy se stává, že WiFi routery, které vám nabízí poskytovatel vašeho připojení, nejsou dostačující, aby vám pokryly celou domácnost. Pokud potřebujete rozšířit dosah signálu, tak lze využít takzvaného extenderu, který rozšíří WiFi signál. Pravě takový extender můžete nyní koupit za zvýhodněnou cenu na e-shopu GearBest.com. Konkrétně se jedná o zařízení od společnosti Xiaomi, které nese označení PRO 300M.

Xiaomi PRO 300M

Největší výhodou tohoto zařízení je jednoduchá instalace. Stačí vybrat místo na okraji signálu, kam ještě bezpečně signál dosáhne, a zde připojit extender do zásuvky. Poté stačí skrze mobilní aplikaci vše nastavit a signál bude zesílen. Co se týče možných rychlostí, tak extender podporuje rychlost až 300 Mb/s, což by mělo být ve většině případech zcela dostačující. Pokud byste potřebovali pokrýt signálem ještě větší plochu, tak není problém signál rozšířit pomocí dalšího zařízení. Jen by bylo vhodné, aby každé zařízení mělo dosah na váš primární modem, jelikož by docházelo k velkým ztrátám na rychlosti.

Pokud vás tato nabídka zaujala, tak si můžete WiFi extender Xiaomi PRO 300M zakoupit za zvýhodněnou cenu 8,99 dolarů (204 korun). Stačí navštívit e-shop GearBest.com a při nákupu zadat slevový kupón: GBYTBXX270 poté získáte zmiňovanou cenu. Neváhejte však příliš dlouho, jelikož nabídka je časově a množstevně omezená.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat