reklama

Originální DJI Phantom 3 SE a Xiaomi Mi Drone 4K za parádní ceny! sponzorovaný článek

Originální DJI Phantom 3 SE a Xiaomi Mi Drone 4K za parádní ceny! [sponzorovaný článek]
2018-10-22T06:36:26+02:00
• 22. 10. 2018

Ve spojení s internetovým obchodem TomTop.com pro vás připravujeme nejrůznější slevové akce, a to jak na mobilní telefony, tak také na nejrůznější příslušenství. Nyní jsme si pro vás připravili zbrusu novou akci na celosvětově oblíbené drony DJI Phantom 3 SE a Xiaomi Mi Drone 4K. A pozor, nyní jsou za velmi nízkou cenu!

DJI Phantom 3 SE za výjimečně nízkou cenu!

DJI Phantom 3 SE řídí miniaturní počítač, který dronu na základě analýzy rychlosti letu a dat, získaných pomocí automatických senzorů, pomáhá překonat všechny překážky, s nimiž se při své práci musí potýkat profesionální kameramani a fotografové. Přístroj je vyroben z lehkého, vysoce odolného plastu a disponuje čtyřmi na sobě nezávislými motory, které vám umožní stabilní vzdušnou manipulaci i za méně příznivých letových podmínek.

Pro snímání kvalitních videí a fotografií dronu slouží skvělá 4K kamera s čočkou disponující 94° zorným polem. Ta umožňuje zachytit čisté nezkreslené záběry s vysokým rozlišením a živými barvami. DJI Phantom 3 SE se ovládá pomocí intuitivního dálkového ovladače, jenž disponuje širokou paletou výhod – kromě ergonomické rukojeti je vybaven tlačítky pro nahrávání videí nebo pořizování fotografií.

Pokud vás zaujme skvěle vybavený dron DJI Phantom 3 SE, můžete jej nyní získat za velmi příjemnou cenu, a to díky našemu slevovému linku. Na českém trhu jej seženete za 15 000 Kč a výše. U internetového obchodu TomTop však jen za 12 046 Kč. Produkt zakoupíte ZDE.

Xiaomi Mi Drone 4K pro začátečníky a profesionály zároveň

Čínská společnost Xiaomi je především známá kvůli levným ale přesto kvalitním telefonům, chytrým televizím, chytrým náramkům a akčním kamerám. Do svého portfolia ale zařadila dnes již populární produkt nazývaný dron. Nové zařízení této firmy se jmenuje Xiaomi Mi Drone.

Drona ve skutečnosti vyrábí společnost, která se nazývá Flymi. Mi Drone přichází ve dvou variantách: FullHD a 4K. Mi Drone je poháněn čtyřmi rotory s odnímatelnými listy a baterií o kapacitě 5100 mAh, která by měla vydržet na 27 minut létání. Zajímavou technologií je určování polohy pomocí GPS/GLONASS.

Kamera je uchycena na tři osovým gimbalu a objektiv je 104 stupňů širokoúhlý. Dron může streamovat video zpět do vysílačky a to v HD rozlišení. Dosah dálkového ovládání jsou dva kilometry pro variantu ve 4K. Mi Drone má modulární design se skládajícím podvozkem.

Pokud vás zaujme skvěle vybavený dron Xiaomi Mi Drone, můžete jej nyní získat za velmi příjemnou cenu, a to díky našemu slevovému linku. Na českém trhu jej prozatím neseženete. U internetového obchodu TomTop je však jen za 9 319 Kč. Produkt zakoupíte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim