reklama

Nubia X přinese dva displeje aktualizováno

Nubia X přinese dva displeje [aktualizováno]
2018-10-31T06:50:01+02:00
• 21. 10. 2018

Aktualizováno 31. října

ZTE se svojí podzančkou Nubia chystá nový zajímavý model. Novinka Nubia X se objevila na snímku, kde je dobře vidět přítomnost dvou displejů: hlavní ve předu a sekundární z druhé části. Nyní již jsou známy i přesnější specifikace displejů. Přední 6,26″ FHD displej bude s LCD panelem a 5,1″ displej umístěný na zádech bude s OLED panelem. Rozměry zařízení jsou 154,1 × 73,3 × 8,65 mm a bude vážit 178 g. Kapacita baterie se vyšplhala na 3 800 mAh a rychlonabíjení je zajištěno pomocí 18W adaptéru. Zařízení by mělo být představeno na konci října.

Původní článek 21. října

Několik na sobě nezávislých zdrojů potvrzuje existenci modelu X od společnosti Nubia a za největšími úniky konkrétně stojí čínský regulační úřad TENAA a benchmarková databáze Geekbench. Zařízení se momentálně skrývá pod kódovým označením NX616J, přičemž máme k dispozici většinu hlavních prvků výbavy. Výrobce má nachystanou tiskovou konferenci na středu 31. října, kdy může zároveň ukázat i novinku v podobě modelu Z18s.

Displeje, kam se podíváš

Telefon získá rovnou dva displeje, což bude opět něco nového v oblasti mobilních technologií. Hlavní LCD panel s úhlopříčkou 6,26 palce při FullHD+ rozlišení z opačné strany doplní druhý 5,1palcový displej s HD+ rozlišením. Stránku výkonu zastoupí osmijádrový procesor Snapdragon 845 od Qualcommu. První provedení nabídne 6GB paměť RAM s 64GB úložištěm, kdežto druhý zástupce ponese 8GB paměť RAM se 128GB úložištěm.

Baterie o velikosti 3 800 mAh bude podporovat technologii rychlého nabíjení a snímač otisků prstů integrují netradičně do jedné z bočních částí. Seznam specifikací uzavírá udaná tloušťka 8,65 mm, hmotnost 178 gramů, systém Android ve verzi 8.1 Oreo nebo fotoaparát v sestavě 24 + 16 megapixelů. Prodejní cena sice nebyla dodnes upřesněna, ale barevné varianty mají být dvě – černá a zlatá.

Zdroje: gizchina.com, browser.geekbench.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim