reklama

Diesel Full Guard 2.5 – jedny z nejrobustnějších hodinek s Wear OS

Diesel Full Guard 2.5 – jedny z nejrobustnějších hodinek s Wear OS
2018-09-03T12:00:09+02:00
• 3. 9. 2018

Chytrých hodinek s operačním systémem Wear OS od společnosti Google je na trhu nepřeberné množství a často jsou mezi nimi jen minimální rozdíly. Světlou výjimku teď přináší firma Diesel, která oficiálně představila hodinky Full Guard 2.5, jakožto nástupce modelu On Full Guard. Zařízení ve srovnání například s Galaxy Watch od Samsungu má dokonce o 10 mm vetší pouzdro.

Minimalismus stranou

Hodinky nabízejí 1,39palcový displej, pod nímž běží čipová sada Snapdragon 2100 od Qualcommu a interní úložiště o velikosti 4 GB pro uživatelská data. Novinka je sice o 8 mm větší než původní zástupce, ale úhlopříčka panelu přesto mírně klesla. Kromě virtuálního asistenta Google Assistant lákají také na možnost bezkontaktní plateb přes nasazenou technologii NFC a prostřednictvím funkce Google Pay.

Nechybí ani sledování srdeční frekvence, GPS modul či certifikace 3ATM označující vodotěsnost do 30 metrů. Přestože Diesel s nimi dovoluje plavat, tak obecné informace ji rozhodně nedoporučují. Velikost baterie není známa, ale údajně vydrží až dva dny za plného provozu. Na prodejní pulty dorazí v říjnu za cenu v přepočtu okolo 7 660 Kč a k dispozici budou celkem čtyři barevné styly.

Zdroj: theverge.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat