reklama

Diesel Full Guard 2.5 – jedny z nejrobustnějších hodinek s Wear OS

Diesel Full Guard 2.5 – jedny z nejrobustnějších hodinek s Wear OS
2018-09-03T12:00:09+01:00
• 3. 9. 2018

Chytrých hodinek s operačním systémem Wear OS od společnosti Google je na trhu nepřeberné množství a často jsou mezi nimi jen minimální rozdíly. Světlou výjimku teď přináší firma Diesel, která oficiálně představila hodinky Full Guard 2.5, jakožto nástupce modelu On Full Guard. Zařízení ve srovnání například s Galaxy Watch od Samsungu má dokonce o 10 mm vetší pouzdro.

Minimalismus stranou

Hodinky nabízejí 1,39palcový displej, pod nímž běží čipová sada Snapdragon 2100 od Qualcommu a interní úložiště o velikosti 4 GB pro uživatelská data. Novinka je sice o 8 mm větší než původní zástupce, ale úhlopříčka panelu přesto mírně klesla. Kromě virtuálního asistenta Google Assistant lákají také na možnost bezkontaktní plateb přes nasazenou technologii NFC a prostřednictvím funkce Google Pay.

Nechybí ani sledování srdeční frekvence, GPS modul či certifikace 3ATM označující vodotěsnost do 30 metrů. Přestože Diesel s nimi dovoluje plavat, tak obecné informace ji rozhodně nedoporučují. Velikost baterie není známa, ale údajně vydrží až dva dny za plného provozu. Na prodejní pulty dorazí v říjnu za cenu v přepočtu okolo 7 660 Kč a k dispozici budou celkem čtyři barevné styly.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim