reklama

Skladatelná koloběžka za minimální cenu sponzorovaný článek

Skladatelná koloběžka za minimální cenu [sponzorovaný článek]
2018-05-28T06:10:11+02:00
• 28. 5. 2018
2

Potřebujete se po městě rychle dopravit? Autem to nemá smysl, protože budete stát v koloně, kolo na ulici zamčené nechat nemůžete, jelikož vám hrozí, že ho někdo ukradne. Proto je skvělým řešením skladatelná koloběžka Ninebot No. 9 za parádních 7 000 Kč.

S ovládáním pomůže i aplikace

Koloběžku Ninebot No. 9 můžete obsluhovat i díky vašemu telefonu pomocí chytré aplikace. Díky ní si můžete koloběžku zamknout, nastavit si rychlost či sledovat ujetou vzdálenost. Koloběžka Ninebot No. 9 vám umožní prohánět se rychlostí až 25 km/h. Na jedno nabití ujedete 25 kilometrů a s dodatečnou baterií dokonce 45 kilometrů. Pokud vám dojde energie, můžete se odstrkovat jako na běžné koloběžce. Samotná koloběžka váží 11 kilogramů a unese člověka o váze do 100 kg.

Ninebot No. 9

Jelikož je koloběžka skladatelná, můžete ji snadno přenášet. K Ninebot No. 9 si můžete pořídit i baterii, která rozšiřuje skoro dvojnásobně dojezdovou vzdálenost. Díky tlustým osmi palcovým kolečkům se s koloběžkou hravě dostanete přes všechny různé nerovnosti, které se v provozu vyskytnou. O bezpečnost se na koloběžce stará osvětlení či dvojí brzdění. Skvělou vlastností koloběžky je možnost propojení s telefonem přes Bluetooth. Koloběžku Ninebot No. 9 zakoupíte v obchodě Gearbest za 350 amerických dolarů, tedy v přepočtu 7 700 Kč.

Ninebot No. 9

Zdroj: gearbest.com

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Marek Kajlanic

29. 5. 2018, 9:11
Android aplikace

nebrat! už čekám asi 5mesicu na zboží. a jejich automatická odpověď na otázky, kdy to dorazí je neustále stejná. zkontrolujte svou poštu a čekáme na prošetření které bude trvat 14dni. nicméně pořád dokola. tam už nic neobednam.

Karel Straka

28. 5. 2018, 19:22
Android aplikace

Objednáno…..
Mám xiaomi scooter, tak jsem zvědav na tuhle. Líbí se mi možnost přidat externí baterii.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim