reklama

Samsung neuhlídal nový Galaxy S9 Active

Samsung neuhlídal nový Galaxy S9 Active
2018-05-04T12:59:26+02:00
• 4. 5. 2018

Odolná varianta modelu Galaxy S9 je zřejmě blízko k oficiálnímu odhalení. Pokud společnost Samsung bude chtít navázat na tradici, tak novinka Galaxy S9 Active nesoucí kódové označení SM-G893 dorazí už během letošního léta. Přesněji byl poslední zástupce SM-G892 představen začátkem srpna loňského roku. Nejnovější únik informací naznačuje, že rozdíly mezi základní a robustnější variantou budou takřka minimální.

Zkrátka obrněná S9ka

Zveřejněný výpis zmiňuje ty nejdůležitější prvky výbavy a hlavní rozdíl bude opět dělat baterie s typickou velikostí 4 000 mAh po vzoru předchozích dvou generací. Hned v závěsu za ní můžeme postavit robustní části, které vystřídají skleněné díly. Mezi další specifikace má například patřit 5,8palcový displej s rozlišením 2 960 x 1 440 pixelů, k němuž přidají navíc přední 8megapixelovou kamerku (f/1.7).

Hardwarová konfigurace nabídne osmijádrový procesor Snapdragon 845 od Qualcommu, grafický čip Adreno 630, operační paměť RAM s kapacitou 4 GB nebo 64GB interní úložiště, kterému asi nebude chybět ani slot pro paměťovou microSD kartu. Posledním dílem do skládačky je 12megapixelovým senzor fotoaparátu. Nakonec zůstává otázkou, zda i tato generace půjde do prodeje pouze ve Spojených státech jako Galaxy S8 Active, kde startoval na 850 dolarech (tj. cca 18 131 Kč).

Zdroj: readytricks.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat