Samsung neuhlídal nový Galaxy S9 Active

Samsung neuhlídal nový Galaxy S9 Active
2018-05-04T12:59:26+02:00
• 4. 5. 2018

Odolná varianta modelu Galaxy S9 je zřejmě blízko k oficiálnímu odhalení. Pokud společnost Samsung bude chtít navázat na tradici, tak novinka Galaxy S9 Active nesoucí kódové označení SM-G893 dorazí už během letošního léta. Přesněji byl poslední zástupce SM-G892 představen začátkem srpna loňského roku. Nejnovější únik informací naznačuje, že rozdíly mezi základní a robustnější variantou budou takřka minimální.

Zkrátka obrněná S9ka

Zveřejněný výpis zmiňuje ty nejdůležitější prvky výbavy a hlavní rozdíl bude opět dělat baterie s typickou velikostí 4 000 mAh po vzoru předchozích dvou generací. Hned v závěsu za ní můžeme postavit robustní části, které vystřídají skleněné díly. Mezi další specifikace má například patřit 5,8palcový displej s rozlišením 2 960 x 1 440 pixelů, k němuž přidají navíc přední 8megapixelovou kamerku (f/1.7).

Hardwarová konfigurace nabídne osmijádrový procesor Snapdragon 845 od Qualcommu, grafický čip Adreno 630, operační paměť RAM s kapacitou 4 GB nebo 64GB interní úložiště, kterému asi nebude chybět ani slot pro paměťovou microSD kartu. Posledním dílem do skládačky je 12megapixelovým senzor fotoaparátu. Nakonec zůstává otázkou, zda i tato generace půjde do prodeje pouze ve Spojených státech jako Galaxy S8 Active, kde startoval na 850 dolarech (tj. cca 18 131 Kč).

Zdroj: readytricks.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat