reklama

Nabíječka s pěti solárními panely Sponzorovaný článek

Nabíječka s pěti solárními panely [Sponzorovaný článek]
2018-04-10T06:31:37+02:00
• 10. 4. 2018

Asi každému se někdy stalo, že mu došla baterie v telefonu v tu nejméně vhodnou dobu a k tomu jste neměli přístup k elektrické síti. Právě pro tyto případ máte možnost využít například powerbanky. Ale co když je vaše powerbanka vybitá? Právě pro tyto případy je zde možnost použít nabíječku Solar Mobile Power Supply a rychle si dobít mobilní telefon popřípadě powerbanku.

Solar Mobile Power Supply

Nabíječka disponuje celkem 5 solárními panely, které lze jednoduše složit do jednoho krytu, takže na první pohled nemusíte poznat, že se jedná o solární nabíječku. Solární panely mají maximální celkový výstup proudu 1,5 A, což je dostačující pro rychlé nabíjení. Jednotlivé panely poté vydávají 250 mA/pcs.

Samotná nabíječka váží 322 gramů, což je velmi přijatelná váha. Co se velikosti týče, tak celá nabíječka má rozměry 21,2 x 14 x 3 cm. Což není nijak přehnaná velikost a nabíječka se vejde téměř kamkoli, takže jí můžete mít stále u sebe.

Pokud vás tato nabídka zaujala, tak máte možnost si tuto solární nabíječku pořídit za akční cenu 19,9 dolarů (400 korun). Stačí navštívit e-shop Cafago.com a při koupi zadat slevový kód APY71.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim