reklama

Chytré náramky a hodinky za 299 Kč sponzorovaný článek

Chytré náramky a hodinky za 299 Kč [sponzorovaný článek]
2018-03-13T06:36:59+01:00
• 13. 3. 2018

Chytré náramky a hodinky jsou v poslední době velmi oblíbenými doplňky, čehož si jsou vědomi i někteří další výrobci. Tak například společnost Makibes nyní nabízí speciální slevu na své chytré nositelné přístroje. Makibes HR2 Makibes G06 vás zaujmou nejen svým jednoduchým a krásným konstrukčním zpracováním, ale také svou velmi nízkou cenou. Ve výsledku je právě cena hlavním tahákem potenciálních zákazníků. Jedná se o produkty vhodné jak pro sportovce, tak také pro méně pohyblivé uživatele.

Makbies HR2: nabušený chytrý náramek za 299 Kč

Chytrý sportovní náramek nabízí malý obdélníkový a dotykový displej podporující gesta. Čínský výrobce se zde rozhodl implementovat certifikaci IP67. Pro spárování telefonu s náramkem je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0.

Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí Makibes HR2 přijímat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně. Náramek se nabíjí pouze jednu hodinu, přičemž po vyjmutí z nabíjecí stanice vám poslouží dalších 24 hodin při maximální zátěži. Je zde totiž zabudována baterie s kapacitou 105 mAh.

Jestliže máte o náramek zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Geekbuying. Ten Makibes HR2 nabízí za 659 Kč. Ovšem nyní jej můžete zakoupit s více než 50 % slevou, a to za příjemných 299 Kč – ovšem pod podmínkou, že použijete náš speciální slevový kupón BFBMFZBM. Náramek si můžete zakoupit ZDE.

Makibes G06: chytré hodinky pro náročné iOS a Android uživatele

Chytré hodinky nabízí kulatý a dotykový 1,2palcový displej podporující gesta. Čínský výrobce se zde taktéž rozhodl implementovat certifikaci, a to IP68. Pro spárování telefonu s náramkem je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0.

Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí Makibes G06 přijímat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně. Hodinky se nabíjí zhruba dvě hodiny, přičemž po vyjmutí z nabíjecí stanice vám poslouží dalších 20 dnů při běžném používání. Při maximální zátěži pak vydrží 15 hodin (s GPS). Je zde totiž zabudována baterie s kapacitou 450 mAh.

Internetový obchod Geekbuying nabízí Makibes G06 za 2 519 Kč. Ovšem nyní jej můžete zakoupit s více než 30 % slevou, a to za příjemných 1 679 Kč – ovšem pod podmínkou, že použijete náš speciální slevový kupón QWJNOTATHodinky si můžete zakoupit ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim