reklama

Chytré náramky a hodinky za 299 Kč sponzorovaný článek

Chytré náramky a hodinky za 299 Kč [sponzorovaný článek]
2018-03-13T06:36:59+00:00
• 13. 3. 2018
Thumbnail

Chytré náramky a hodinky jsou v poslední době velmi oblíbenými doplňky, čehož si jsou vědomi i někteří další výrobci. Tak například společnost Makibes nyní nabízí speciální slevu na své chytré nositelné přístroje. Makibes HR2 Makibes G06 vás zaujmou nejen svým jednoduchým a krásným konstrukčním zpracováním, ale také svou velmi nízkou cenou. Ve výsledku je právě cena hlavním tahákem potenciálních zákazníků. Jedná se o produkty vhodné jak pro sportovce, tak také pro méně pohyblivé uživatele.

Makbies HR2: nabušený chytrý náramek za 299 Kč

Chytrý sportovní náramek nabízí malý obdélníkový a dotykový displej podporující gesta. Čínský výrobce se zde rozhodl implementovat certifikaci IP67. Pro spárování telefonu s náramkem je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0.

Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí Makibes HR2 přijímat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně. Náramek se nabíjí pouze jednu hodinu, přičemž po vyjmutí z nabíjecí stanice vám poslouží dalších 24 hodin při maximální zátěži. Je zde totiž zabudována baterie s kapacitou 105 mAh.

Jestliže máte o náramek zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Geekbuying. Ten Makibes HR2 nabízí za 659 Kč. Ovšem nyní jej můžete zakoupit s více než 50 % slevou, a to za příjemných 299 Kč – ovšem pod podmínkou, že použijete náš speciální slevový kupón BFBMFZBM. Náramek si můžete zakoupit ZDE.

Makibes G06: chytré hodinky pro náročné iOS a Android uživatele

Chytré hodinky nabízí kulatý a dotykový 1,2palcový displej podporující gesta. Čínský výrobce se zde taktéž rozhodl implementovat certifikaci, a to IP68. Pro spárování telefonu s náramkem je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0.

Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí Makibes G06 přijímat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně. Hodinky se nabíjí zhruba dvě hodiny, přičemž po vyjmutí z nabíjecí stanice vám poslouží dalších 20 dnů při běžném používání. Při maximální zátěži pak vydrží 15 hodin (s GPS). Je zde totiž zabudována baterie s kapacitou 450 mAh.

Internetový obchod Geekbuying nabízí Makibes G06 za 2 519 Kč. Ovšem nyní jej můžete zakoupit s více než 30 % slevou, a to za příjemných 1 679 Kč – ovšem pod podmínkou, že použijete náš speciální slevový kupón QWJNOTATHodinky si můžete zakoupit ZDE.

reklama
reklama

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit