reklama

Jarní výprodej je tady: Xiaomi Huami Amazfit Bip nyní za poloviční cenu! sponzorovaný článek

Jarní výprodej je tady: Xiaomi Huami Amazfit Bip nyní za poloviční cenu! [sponzorovaný článek]
2018-02-26T14:10:16+01:00
• 22. 2. 2018
4

Čínské společnosti jsou na našem trhu stále populárnější. Obchod geekbuying.com tak nyní přináší další akci, ve které jsou právě čínské produkty ve slevě. Zakoupit tedy nyní můžete nejen telefony, tablety, ale také sluchátka, externí baterie, kamerky, robotické vysavače, nebo dokonce notebooky.

Xiaomi Huami Amazfit Bip vás zaujmou nejen svým jednoduchým a krásným konstrukčním zpracováním, ale také svou velmi nízkou cenou. Ve výsledku je právě cena hlavním tahákem potenciálních zákazníků. Jedná se o hodinky vhodné nejen pro sportovce, ale také běžné smrtelníky.

Xiaomi Huami Amazfit Bip za nejnižší cenu

Chytré sportovní hodinky nabízí malý čtvercový a dotykový displej podporující gesta. Srdcem celého zařízení je baterie s kapacitou 190 mAh. Na jedno nabití pak hodinky vydrží až 45 dní bez použití GPS, přičemž baterii dobijete zhruba za dvě hodiny čistého času. Čínský výrobce se zde rozhodl také implementovat certifikaci IP68 zaručující ochranu proti vodě a prachu. Pro spárování telefonu s hodinkami je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0.

Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí Huami Amazfit přijímat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně.

Jestliže máte o hodinky zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Geekbuying. Ten Xiaomi Huami Aamazfit Bip nabízí za 1 267 Kč. To vše díky slevové akce Spring Sale. Hodinky z obchodu rychle mizí, neváhejte a zakupte nyní ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Marek Krátký

28. 2. 2018, 15:36

Obchod, o kterĂ©m jsem nikdy neslyšel a doufám nikdy neuslyším. To si radši nÄ›co vyberu tady https://www.slewik.com/cs/elektro-akce-levne-vyprodej/mobilni-telefony/ nebo na HeurĂ©ce. NicmĂ©nÄ› chápu, Ĺľe DM musĂ­ z něčeho žít, a ÄŤtenář má tak portál dále zdarma …

Dominik Walta

23. 2. 2018, 9:03

Jako chápu, že to je sponzorovaný obsah, ale inzerent zde úmyslně klame spotřebitele za účelem vlastního obohacení. A je to uveřejněno na stránce dotekomanie, která s tím tak asi tedy souhlasí.
Hodinky mám, takže následující vím přesně
1. Nevím o tom že by hodinky uměly gesta
2. Hodinky mají deklarovanou výdrž až 45 dní. (bez použití GPS)
3. Hodinky nemají mikrofon/reproduktor a nelze tedy přijmout hovor. (lze ho odmítnout/ztlumit)

Petr Hošek

22. 2. 2018, 20:09
Android aplikace

NedÄ›lejte si s tÄ›ch lidĂ­ srandu, na Ali 62 dolarĹŻ, Gearbest 52,14 dolarĹŻ s kodem NY­GB­CE… A zas tak rychle nezmizĂ­….

Přemysl Vaculík

VIP 22. 2. 2018, 20:11

Dobrý den, toto je článek našeho partnera, který si jej zaplatil. Nastavil si podmínky. Článek nespadá do kategorie výběr něčeho na internetu, je to zaplacený článek konkrétního obchodu, což je uvedeno i nadpisu.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim