reklama

Jarní dávka slev: elegantní chytré hodinky podporující iOS za 1 700 Kč! sponzorovaný článek

Jarní dávka slev: elegantní chytré hodinky podporující iOS za 1 700 Kč! [sponzorovaný článek]
2018-02-27T15:00:09+01:00
• 27. 2. 2018
1

Čínské společnosti jsou na našem trhu stále populárnější. Obchod geekbuying.com tak nyní přináší další akci, ve které jsou právě čínské produkty ve slevě. Zakoupit tedy nyní můžete nejen telefony, tablety, ale také sluchátka, externí baterie, kamerky, robotické vysavače, nebo dokonce notebooky.

Q1 Pro vás zaujmou nejen svým jednoduchým a krásným konstrukčním zpracováním, ale také svou velmi nízkou cenou. Ve výsledku je právě cena hlavním tahákem potenciálních zákazníků. Jedná se o hodinky vhodné nejen pro sportovce, ale také běžné smrtelníky.

Hodinky Q1 Pro s GPS a Obchodem Play

Chytré sportovní hodinky nabízí malý čtvercový a dotykový 1,54palcový OLED displej podporující gesta. Srdcem celého zařízení je baterie s kapacitou 720 mAh. Na jedno nabití pak hodinky vydrží až 5 dní, přičemž baterii dobijete zhruba za hodinu a půl čistého času. Čínský výrobce se zde rozhodl také implementovat certifikaci IP67 zaručující ochranu proti dešti a prachu. Pro spárování telefonu s hodinkami je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0.

Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí Q1 Pro reagovat na příchozí hovory, a to díky podpoře 4G sítí (B3,B7,B20) a nano SIM karty. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu GPS, měření tepové frekvence, spánku a tak podobně. Hodinky jsou postaveny na Androidu 6.0 díky kterému si můžete stahovat tisíce aplikací z Obchodu Play. 

Jestliže máte o hodinky zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu GeekbuyingTen Q1 Pro nabízí za 2 612 Kč. Pokud však zadáte náš slevový kupón SDAIMNGF, zaplatíte pouze 1 780 Kč. To vše díky slevové akce Spring Sale. Hodinky z obchodu rychle mizí, neváhejte a zakupte nyní ZDE.

Specifikace hodinek:

  • Bluetooth verze: Bluetooth 4.0
  • Health tracker: Pedometer,Heart rate monitor,Sedentary reminder,Sleep monitor,Drinking reminder,Blood Pressure
  • Displej: OLED
    • Možnosti displeje: Touch Screen,Touch Key
  • Kapacita baterie: 720 mAh
  • Doba nabíjení: 1 až 2 hodiny
  • Kompabilita: Android, iOS
  • Operační systém: Android 6.0
reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Petr Hošek

28. 2. 2018, 6:38
Android aplikace

Hodinky q1 pro na ali necelých 80 dolarů bez slev…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim