reklama

Bezdr├ítov├í sluch├ítka HBQ-i7 za bezkonkuren─Źn├ş cenu nab├şz├ş Cafago sponzorovan├Ż ─Źl├ínek

Bezdr├ítov├í sluch├ítka HBQ-i7 za bezkonkuren─Źn├ş cenu nab├şz├ş Cafago [sponzorovan├Ż ─Źl├ínek]
2018-01-11T07:20:30+01:00
ÔÇó 11. 1. 2018
2

Internetov├Ż obchod Cafago si p┼Öichystal slevovou nab├şdku na sluch├ítka s n├ízvem HBQ-i7. A─Źkoliv jde o kompletn─Ť nezn├ím├Ż produkt, je dle p┼Öilo┼żen├Żch obr├ízk┼» z┼Öejm├ę, kde se v├Żrobce inspiroval. Od origin├íln├ş p┼Öedlohy se v┼íak tato v├Żrazn─Ť li┼í├ş cenou. HBQ-i7 po┼Ö├şd├şte za cenu pod 20 dolar┼». Samostatn├í sluch├ítka p┼Öijdou na 16.77 dolar┼» a pokud je chcete i s dob├şjec├ş krabi─Źkou, zaplat├şte 19.10 dolar┼».

Pro na┼íe ─Źten├í┼Öe si ale Cafago p┼Öichystalo slevov├ę k├│dy, d├şky kter├Żm m┼»┼że b├Żt u┼ż tak l├íkav├í cena je┼ít─Ť ni┼ż┼í├ş. Verzi bez krabi─Źky lze po slev─Ť po┼Ö├şdit za 11.9 dolar┼», verze s krabi─Źkou vyjde na 14.76 dolar┼». To je za kompaktn├ş bezdr├ítov├í sluch├ítka pom─Ťrn─Ť m├ílo.

Sluch├ítka pak disponuj├ş 96KHz HD zvukem a inteligentn├şm potla─Źen├şm okoln├şho hluku. V├Żrobce na propaga─Źn├ş grafice vyzdvihuje i kvalitn├ş d├şlensk├ę zpracov├ín├ş ─Źi chytr├ę funkce, jako p┼Öed─Ź├şt├ín├ş telefonn├şho ─Ź├şsla p┼Öi p┼Ö├şchoz├şm hovoru, snadn├ę p├írov├ín├ş jedn├şm kliknut├şm ─Źi p┼Öipojen├ş dvou telefon┼» z├írove┼ł.

Pokud v├ís nab├şdka zaujala, nev├íhejte a vyu┼żijte ─Źasov─Ť limitovan├ę akce. V┼íechny varianty po┼Ö├şd├şte na t├ęto str├ínce a pro z├şsk├ín├ş slevy vyu┼żijte n├ísleduj├şc├ş k├│dy –┬áPA842 pro verzi s krabi─Źkou,┬áPA841 pro verzi bez krabi─Źky.

reklama
reklama

Obchodn├ş sd─Ťlen├ş za jeho┼ż obsah odpov├şd├í objednavatel.

Komentáře

Libor Folt├Żnek

12. 1. 2018, 7:48

Jd─Ťte u┼ż s t├şm do h├íje. Kdybyste si to aspo┼ł sami koupili a napsali re├ílnou recenzi, jen┼że vy jen papou┼íkujete reklamn├ş blafy. St├ív├íte se ─Ź├şm d├íl m├ęn─Ť d┼»v─Ťryhodn├ş :(

P┼Öemysl Vacul├şk

VIP 12. 1. 2018, 9:45

Dobr├Ż den, jedn├í se o sponzorovan├Ż ─Źl├ínek, co┼ż je uvedeno v nadpisu a dal┼í├şch m├şstech. Je jen na v├ís, jestli si chcete p┼Öe─Ź├şst placen├Ż ─Źl├ínek nebo ne.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim