reklama

ZTE připravuje Blade V9 s protáhlým displejem

ZTE připravuje Blade V9 s protáhlým displejem
2017-12-29T11:48:05+01:00
• 29. 12. 2017

O ZTE není v poslední době moc slyšet, a to ani o sub značce Nubia. I tak se nyní dozvídáme o chystaném mobilu ZTE Blade V9, který by měl jít s dobou. Konkrétně je zde řeč o displeji s poměrem stran 18:9 (2:1), přičemž boční rámečky mají být minimální. Horní a spodní rámečky nejsou příliš malé, ale to zřejmě nebude ani tolik vadit.

Displej by měl nabídnout Full HD+ rozlišení s 5,7palcovou úhlopříčkou s využitím IPS technologie. Co se týče základního hardwaru, tak by se mělo jednat o dobře vybavený mobil nižší třídy. O výkon se bude starat Snapdragon 450, což je vlastně nejvýkonnější procesor základní třídy, skoro nabízí to samé, co nejnižší modely série 6xx.

 

Novinka by se měl objevit v několika nejen barevných variantách. ZTE má nabídnout verze s 2, 3 a 4 GB operační paměti. Co se týče úložiště, budou k dispozici velikosti 16, 32 a 64 GB. Na zadní straně se má nacházet duální foťák s 16 a 5 MPx se světelností f/1.8, přední strana nabídne 13MPx kamerku. O dodávku energie se postará baterie o kapacitě 3200 mAh.

Celkově by se mělo jednat o dobře vybavený mobil určený pro méně náročné zákazníky, kteří vyžadují větší plochu displeje. Nyní si musíme počkat na dostupnost a cenu.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim