Vánoční akce: Xiaomi Mi Smart Scale aneb chytrá váha za necelých 870 Kč! sponzorovaný článek

Vánoční akce: Xiaomi Mi Smart Scale aneb chytrá váha za necelých 870 Kč! [sponzorovaný článek]
2017-12-25T06:52:24+02:00
• 25. 12. 2017

Jestliže hledáte váhu, která vám toho ukáže mnohem více, než jen vaší hmotnost, mohla by vás zaujmout chytrá váha v podobě Xiaomi Mi Smart Scale. Jedná se o velmi zajímavou generaci, která vám ukáže nejen informace o vašem těle, ale také je dokáže zaznamenat do vašeho mobilního telefonu. A je jedno, jestli vlastníte smartphone s operačním systémem Android nebo iOS – váha zvládne obojí.

Důležité je držet se určitých pravidel. Tak například je dobré, když se každé ráno na váhu postavíte. Zařízení vám totiž nejen pečlivě změří vaší hmotnost, ale také dodá informace o množství tělesného tuku, svalstva či dokonce vody.

Veškeré údaje o vašem těle následně putují do mobilní aplikace Mi Fit, díky které pak máte možnost sledovat změny hodnot. Chytré váhy používají i sportovci, neboť získávají perfektní přehled o tom, jak se jejich pohybové aktivity opravdu na těle projevují. Což je pro nadšené sportovce velmi důležité. Tuto funkci však můžete ocenit i vy.

Xiaomi Mi Smart Scale nyní za sníženou cenu

Xiaomi Mi Smart Scale disponuje navíc velmi povedeným konstrukčním zpracováním, přičemž jej díky svému tenkému designu můžete umístit téměř kamkoliv. Chytrá váha od čínského výrobce je mimo jiné vybavena také LED displejem. Jestliže máte o originální váhu zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Gearbest. Ten Xiaomi Mi Smart Scale nabízí za 47,99 amerických dolarů. Pokud však zadáte náš slevový kupón XmasCZ34 (POUZE PRO 20 OBJEDNÁVEK), zaplatíte pouhých 37,99 dolarů. Váhu si můžete zakoupit ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat