Vánoční akce: Xiaomi Mi Band 2 nyní za necelých 350 Kč! sponzorovaný článek

Vánoční akce: Xiaomi Mi Band 2 nyní za necelých 350 Kč! [sponzorovaný článek]
2017-12-25T20:07:20+02:00
• 24. 12. 2017
5

Společnost Xiaomi je známá nejen díky mobilním telefonům, svou éru začala již před několika lety. Xiaomi v té době úřadovalo na poli fitness náramků, tohoto trendu se drží i dnes. Levné sportovní náramky jsou oblíbené takřka po celém světě, a to nejen díky svému designu, ale také poměru cena / výkon. A právě cena je pro koncové zákazníky důležitá.

Xiaomi Mi Band 2 vás zaujme nejen svým velmi jednoduchým a prostým konstrukčním zpracováním, ale také svou nízkou cenou. Často se v recenzích uvádí, že je tento náramek určen hlavně pro sportovce. Není tomu tak, náramek lze totiž používat i jako klasické hodinky s rozšířenými funkcemi o frekvenci srdečního tepu a tak dále.

Xiaomi Mi Band 2: větší slevu nikde nezískáte

Chytrý sportovní náramek nabízí malý oválný a dotykový displej podporující gesta. Srdcem celého zařízení je samozřejmě baterie o kapacitě 70 mAh. I přes tak malou kapacitu náramek při denní aktivitě vydrží až 20 dní na jedno nabití. Čínský výrobce se zde rozhodl také implementovat certifikaci IP67 zaručující 100 % vodotěsnost. Pro spárování telefonu s náramkem je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0.

Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí Xiaomi Mi Band 2kontrolovat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, pedometr, krokoměr a tak podobně. Náramek se nabíjí až tři hodiny, přičemž po vyjmutí z nabíjecí stanice vám poslouží dalších 20 dní. Je zde totiž zabudována baterie s kapacitou 70 mAh.

Jestliže máte o náramek zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Gearbest. Ten Xiaomi Mi Band 2 nabízí za 28,97 amerických dolarů. Pokud však zadáte náš slevový kupón XmasCZ29 (POUZE PRO 20 OBJEDNÁVEK), zaplatíte pouhých 15,99 dolarůNáramek si můžete zakoupit ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Martin Pliva

25. 12. 2017, 22:35

Přečetl si po sobě tento článek ten co to psal? Horší slátaninu jsem snad na webu ještě nečetl. Vypíchnu pár perel: „Srdcem celého zařízení je samozřejmě baterie“, „Je zde totiž zabudována baterie s kapacitou 70 mAh.“, „o frekvenci srdečního tepu a tak dále.“
To je síla :D

Zdeněk Mička

25. 12. 2017, 11:37

Dík,ale už ani zadarmo…

Zakousnu CZ

25. 12. 2017, 9:48

Škoda, že jen 20 objednávek..

Zdeněk Koutský

VIP 25. 12. 2017, 13:53

Tak je to vždy. Jakmile kupón přestane fungovat, získáme další. Pokud tedy nefunguje, můžeme dostat nový :)

Kupón již nefunguje, je možno získat nový?

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat