Microsoft Launcher aktualizován, dočkali jsme se oprav chyb a nových funkcí

Microsoft Launcher aktualizován, dočkali jsme se oprav chyb a nových funkcí
2017-12-20T16:35:20+02:00
• 20. 12. 2017

Aplikace v podobě Microsoft Launcher od redmondské společnosti v poslední době sklízí obrovský úspěch. Ačkoliv je stále ve fázi beta testování, aplikaci si již stáhlo více než 10 milionů uživatelů.

Pokud rádi používáte takzvané launchery na svém operačním systému Android, jistě oceníte novou aktualizaci aplikace Microsoft Launcher. Vývojáři si pro své uživatele připravili instalační balíček, který přináší hned celou řadu nových funkcí a vylepšení.

Nově aplikace pro Android podporuje takzvané rozvržení mřížky aplikací až na maximum 12×12 a přesunutí aplikací či widgety přes polovinu mřížky. Díky poslední verzi Microsoft Launcher mohou uživatelé migrovat předchozí rozložení, nebo dokonce obnovit staré rozložení.

Microsoft Launcher přináší vylepšené uživatelské rozhraní

Společnost Microsoft také oznámila, že se rozhodla připravit úpravy uživatelského rozhraní. Zlepšení jsme se dočkali například u přejmenování aplikace, díky čemuž se launcher vyvaruje zkrácení textu, ikony či tvaru složky. Hlavní dock nyní podporuje více než 5 aplikací, zatímco vyhledávací panel je ve výchozím nastavení umístěn v dolní části obrazovky.

logo-app Arrow Launcher Microsoft Corporation Zdarma ANDROID

Další důležitou novinkou je možnost drag and drop, a to aniž byste museli vstoupit do režimu úprav. Aktualizace mimo jiné přináší opravy chyb, díky kterým je Microsoft Launcher mnohem rychlejší, plynulejší a hlavně stabilnější.

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat