reklama

Microsoft Launcher aktualizován, dočkali jsme se oprav chyb a nových funkcí

Microsoft Launcher aktualizován, dočkali jsme se oprav chyb a nových funkcí
2017-12-20T16:35:20+02:00
• 20. 12. 2017

Aplikace v podobě Microsoft Launcher od redmondské společnosti v poslední době sklízí obrovský úspěch. Ačkoliv je stále ve fázi beta testování, aplikaci si již stáhlo více než 10 milionů uživatelů.

Pokud rádi používáte takzvané launchery na svém operačním systému Android, jistě oceníte novou aktualizaci aplikace Microsoft Launcher. Vývojáři si pro své uživatele připravili instalační balíček, který přináší hned celou řadu nových funkcí a vylepšení.

NovÄ› aplikace pro Android podporuje takzvanĂ© rozvrĹľenĂ­ mřížky aplikacĂ­ aĹľ na maximum 12×12 a pĹ™esunutĂ­ aplikacĂ­ ÄŤi widgety pĹ™es polovinu mřížky. DĂ­ky poslednĂ­ verzi Microsoft Launcher mohou uĹľivatelĂ© migrovat pĹ™edchozĂ­ rozloĹľenĂ­, nebo dokonce obnovit starĂ© rozloĹľenĂ­.

Microsoft Launcher přináší vylepšené uživatelské rozhraní

Společnost Microsoft také oznámila, že se rozhodla připravit úpravy uživatelského rozhraní. Zlepšení jsme se dočkali například u přejmenování aplikace, díky čemuž se launcher vyvaruje zkrácení textu, ikony či tvaru složky. Hlavní dock nyní podporuje více než 5 aplikací, zatímco vyhledávací panel je ve výchozím nastavení umístěn v dolní části obrazovky.

logo-app Arrow Launcher Microsoft Corporation Zdarma ANDROID

Další důležitou novinkou je možnost drag and drop, a to aniž byste museli vstoupit do režimu úprav. Aktualizace mimo jiné přináší opravy chyb, díky kterým je Microsoft Launcher mnohem rychlejší, plynulejší a hlavně stabilnější.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim