reklama

Microsoft Launcher aktualizován, dočkali jsme se oprav chyb a nových funkcí

Microsoft Launcher aktualizován, dočkali jsme se oprav chyb a nových funkcí
2017-12-20T16:35:20+01:00
• 20. 12. 2017

Aplikace v podobě Microsoft Launcher od redmondské společnosti v poslední době sklízí obrovský úspěch. Ačkoliv je stále ve fázi beta testování, aplikaci si již stáhlo více než 10 milionů uživatelů.

Pokud rádi používáte takzvané launchery na svém operačním systému Android, jistě oceníte novou aktualizaci aplikace Microsoft Launcher. Vývojáři si pro své uživatele připravili instalační balíček, který přináší hned celou řadu nových funkcí a vylepšení.

Nově aplikace pro Android podporuje takzvané rozvržení mřížky aplikací až na maximum 12×12 a přesunutí aplikací či widgety přes polovinu mřížky. Díky poslední verzi Microsoft Launcher mohou uživatelé migrovat předchozí rozložení, nebo dokonce obnovit staré rozložení.

Microsoft Launcher přináší vylepšené uživatelské rozhraní

Společnost Microsoft také oznámila, že se rozhodla připravit úpravy uživatelského rozhraní. Zlepšení jsme se dočkali například u přejmenování aplikace, díky čemuž se launcher vyvaruje zkrácení textu, ikony či tvaru složky. Hlavní dock nyní podporuje více než 5 aplikací, zatímco vyhledávací panel je ve výchozím nastavení umístěn v dolní části obrazovky.

logo-app Arrow Launcher Microsoft Corporation Zdarma ANDROID

Další důležitou novinkou je možnost drag and drop, a to aniž byste museli vstoupit do režimu úprav. Aktualizace mimo jiné přináší opravy chyb, díky kterým je Microsoft Launcher mnohem rychlejší, plynulejší a hlavně stabilnější.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim