Apple zveřejnil druhou betu iOS 11.2.5

Apple zveřejnil druhou betu iOS 11.2.5
2017-12-21T14:15:03+02:00
• 21. 12. 2017

Apple usilovně pracuje na svém operačním systému pro iPhony a iPady. Důkazem toho je mimo jiné již druhá beta verze iOS 11.2.5, kterou společnost zveřejnila v tomto týdnu. Nový instalační balíček je prozatím k dispozici pouze vývojářům.

Nově zveřejněný operační systém je k dispozici jako OTA (over-the-air) aktualizace, a je dostupný pro všechna zařízení, která podporují iOS 11. Druhou betu iOS 11.2.5 lze samozřejmě stáhnout také na oficiálních Apple stránkách pro vývojáře – Apple Developer Center.

Jestliže se chcete stát součástí vývoje nového iOS a OS X, tak se nezapomeňte přihlásit do beta testovacího programu. Ten najdete na stránce Apple Beta Software Program.

iOS 11.2.5 – opravy chyb a vylepšené zabezpečení

Co se nové aktualizace v podobě druhé beta verze iOS 11.2.5 týká, mnoho novinek jsme prozatím nezaznamenali. Je tedy zřejmé, že se jedná „pouze“ o jednu z těch menších aktualizací. Nicméně i tak se vývojáři mohou těšit na opravy chyb, zlepšení výkonu a celkově lepší stabilizaci systému. Apple v tomto případě klade důraz na vylepšení zabezpečení, neboť v uplynulých týdnech zaznamenal velká bezpečností rizika.

Pokud tomu tak opravdu je, pravděpodobně se detailnějších informací o novém systému jen tak nedočkáme. Budeme si muset počkat až na finální verzi iOS 11.2.5, kde veškeré novinky budou uvedeny. Podle zahraničního webu MacRumors se můžeme těšit na funkci iCloud Messages, která byla na poslední chvíli stažena z iOS 11.

Jakmile zjistíme více informací, budeme tento článek aktualizovat. Společnost Apple totiž vydala nový firmware pro HomePod, který bude k dispozici zaměstnancům, kteří zařízení v současné době testují. Je tedy dost možné, že k nějakým dalším únikům dojde.

Zdroj: macrumors.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat