reklama

Apple zveřejnil druhou betu iOS 11.2.5

Apple zveřejnil druhou betu iOS 11.2.5
2017-12-21T14:15:03+01:00
• 21. 12. 2017

Apple usilovně pracuje na svém operačním systému pro iPhony a iPady. Důkazem toho je mimo jiné již druhá beta verze iOS 11.2.5, kterou společnost zveřejnila v tomto týdnu. Nový instalační balíček je prozatím k dispozici pouze vývojářům.

Nově zveřejněný operační systém je k dispozici jako OTA (over-the-air) aktualizace, a je dostupný pro všechna zařízení, která podporují iOS 11. Druhou betu iOS 11.2.5 lze samozřejmě stáhnout také na oficiálních Apple stránkách pro vývojáře – Apple Developer Center.

Jestliže se chcete stát součástí vývoje nového iOS a OS X, tak se nezapomeňte přihlásit do beta testovacího programu. Ten najdete na stránce Apple Beta Software Program.

iOS 11.2.5 – opravy chyb a vylepšené zabezpečení

Co se nové aktualizace v podobě druhé beta verze iOS 11.2.5 týká, mnoho novinek jsme prozatím nezaznamenali. Je tedy zřejmé, že se jedná „pouze“ o jednu z těch menších aktualizací. Nicméně i tak se vývojáři mohou těšit na opravy chyb, zlepšení výkonu a celkově lepší stabilizaci systému. Apple v tomto případě klade důraz na vylepšení zabezpečení, neboť v uplynulých týdnech zaznamenal velká bezpečností rizika.

Pokud tomu tak opravdu je, pravděpodobně se detailnějších informací o novém systému jen tak nedočkáme. Budeme si muset počkat až na finální verzi iOS 11.2.5, kde veškeré novinky budou uvedeny. Podle zahraničního webu MacRumors se můžeme těšit na funkci iCloud Messages, která byla na poslední chvíli stažena z iOS 11.

Jakmile zjistíme více informací, budeme tento článek aktualizovat. Společnost Apple totiž vydala nový firmware pro HomePod, který bude k dispozici zaměstnancům, kteří zařízení v současné době testují. Je tedy dost možné, že k nějakým dalším únikům dojde.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim