reklama

Oppo F5 přijde jako selfie expert

Oppo F5 přijde jako selfie expert
2017-10-06T09:00:15+01:00
• 6. 10. 2017

Obchodní domy v zahraničí začínají zaplavovat různé reklamní plakáty k připravované mobilní novince od společnosti Oppo. Podle uniklých fotografií by se mělo jednat o zařízení s označením F5, o kterém jsme si toho zatím moc neřekli. Čínský výrobce bude především cílit na uživatele mající v oblibě selfie snímky. Tento telefon může doplnit, nebo dokonce úplně nahradit v aktuální nabídce současný model F3.

Přední část zřejmě zabere 6palcový IPS displej s FullHD+ rozlišením a poměrem 18:9. Zatímco vpředu lze vyhlížet dva senzory kamerky, tak zadní část získá jen jediný fotoaparát či snímač otisků prstů. Momentálně neznáme jediný prvek hardwarové výbavy, což nejbližší dny mohou ještě změnit. Seznam specifikací má zahrnovat podporu sítí 4. generace, funkci dual-SIM, vlastní platformu ColorOS ve verzi 3.1 odpovídající Androidu 7.0 Nougat.

Nicméně firma Oppo u modelové řady F zcela vynechá model F4 z toho důvodu, že Číňané považují právě 4 za číslo přinášející smůlu. Poslední známou informací je očekávané oficiální představení, k němuž dojde během tohoto měsíce. Avšak přesné datum zatím neprozradil ani nikdo z vedení. Každopádně lze počítat spíše s průměrným zařízením ze střední třídy.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim