reklama

Instagram přichází s novými hlasovacími možnostmi

Instagram přichází s novými hlasovacími možnostmi
2017-10-08T10:41:16+02:00
• 4. 10. 2017

Sociální síť Instagram v posledních měsících raketovým tempem roste. Touto informací se mimo jiné samotná firma pochlubila, a to přímo na svém oficiálním instagramovém účtě. Ovšem vývojáři nemají ani zdaleka hotovo. Instagram se snaží neustále inovovat („kopírovat“) a lákat nové uživatele, popřípadě stávající nenásilně „donutit“ k denním aktivitám.

Instagram a nové funkce

Pravděpodobně z těchto důvodů se Instagram rozhodl nasadit další novou funkci, která ovlivňuje chápání tzv. Instagram Stories. Nyní lze Stories chápat dvěma způsoby. Buď jako průběžné dokumentování dne, anebo jako možnost hlasování. A právě možnost hlasování je aktuálně horkou novinkou.

Přidávání podobných hlasování uživatelé mohou například využít při určitém průzkumu a tak podobně. Nicméně, jak celá věc funguje v praxi. Je to velmi jednoduché, hlasování pracuje na stejném principu, jako další jiné nálepky na Instagramu. Stačí jej tedy v Instagram Stories přetáhnout na svou fotku a automaticky vám bude nabídnuta možnost přizpůsobit si otázku. Lidé, kteří si budou váš příběh prohlížet, se budou moci vašeho hlasování zúčastnit. 

Spolu s novými nálepkami Instagram přidává také nástroj kapátko, které využívá barev vašeho obrázku. Těmito barvami pak můžete svůj text vybarvit a více zvýraznit.

Zdroje: theverge.com, androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat