reklama

Doogee chystá v závěsu Mix 2

Doogee chystá v závěsu Mix 2
2017-10-07T10:00:14+02:00
• 7. 10. 2017

Když společnost Doogee v červnu oficiálně představila model Mix, tak málo kdo z nás by čekal, že už v říjnu se budeme bavit o jeho dalším nástupci. Čínský výrobce dokonce prozradil očekávané změny oproti současnému zařízení a rozhodně větší smysl dá, když si rovnou počkáte na novou generaci. Novinka s názvem Mix 2 získá kvalitnější displej, větší baterii, lepší designové zpracování nebo ještě více záznamových kamerek.

Téměř 6palcový displej nabídne rozlišení 2 160 x 1 080 pixelů, poměr stran 18:9 a zakřivení jako u Galaxy S8 od Samsungu. Hardwarovou stránku zastoupí osmijádrový procesor Helio P25 od MediaTeku či 6GB operační paměť RAM. Výdrž bude řídit baterie s kapacitou 4 060 mAh, která vystrnadila klasický 3,5mm jack pro sluchátka a ty do prodejního balení připraví s koncovkou pro USB typu C.

Přední panel doplní dva senzory na seflie snímky, který by měl bez problému vyfotografovat celou skupinu lidí. Navíc rozpoznání obličeje včetně odemknutí telefonu může být zase o něco rychlejší, protože připravují vlastní technologii. Druhou generaci budou snad chtít přinést minimálně s půlročním rozestupem. První generaci totiž začali prodávat až v tomto měsíci, takže ji moc času asi ani nezbývá.

Zdroj: prnewswire.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim