reklama

Samsung oficiálně představil Galaxy C8

Samsung oficiálně představil Galaxy C8
2017-09-16T09:20:15+01:00
• 16. 9. 2017
3

Společnost Samsung se rozhodla utnout neustálé spekulace týkající se modelu Galaxy C8 a konečně jej oficiálně představila široké veřejnosti. Jihokorejský výrobce rovnou připravil dvě různé konfigurace, které se od sebe liší pouze hardwarovou výbavou a budou hlavně lákat na kvalitní fotoaparát. V každém případě jde o zařízení z vyšších řad střední třídy a lze předpovídat prodejní cenu v nadstandardní výši.

Do samotného čela se postavil 5,5palcový AMOLED displej s Full HD rozlišením, který doplňuje 16megapixelový senzor kamerky a jedna přisvětlovací LED dioda. Výkon má pod kontrolou osmijádrový procesor Helio P20 po boku grafického čipu Mali-T880. Zatímco jedna varianta nabízí 3GB operační paměť RAM s 32GB úložištěm, tak ještě existuje verze s 4GB pamětí RAM a 64GB úložištěm.

Záda nesou kromě 3 000mAh baterie také dva senzory fotoaparátu poskládané z 13megapixelového a 5megapixelového senzoru. Velmi vítanou funkcí může být Dual Photo umožňující nastavit zaostření až po vyfotografování. Samozřejmě nechybí čtečka otisků prstů nebo funkce Always On Display. Závěrem zbývá zmínit přítomnost tří barevných variant (černá, zlatá, růžové zlato) a prodejní cena v zahraničí po přepočtu vychází okolo 8 203 Kč.

Zdroj: samsung.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Honza Koblih

17. 9. 2017, 20:07

A bude i Dual SIM verze?

Bude v Čr?

Alway on display. To uz ano.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim