reklama

Honor Note 9 brzy na scéně

Honor Note 9 brzy na scéně
2017-08-09T08:40:52+01:00
• 9. 8. 2017

Model Honor 8 zná už nějakou chvíli svého aktuálního nástupce, a tak Honor Note 8 ze srpna loňského roku čeká podobný scénář v nejbližších týdnech. Značka ze stáje společnosti Huawei na mobilní trh přinese mobilní novinku s názvem Honor Note 9, který podle nejnovějšího úniku získá velmi vydařenou výbavou nebo lze očekávat propracovanou stránku zpracování. Dnešní informace pochází od neznámého zdroje přímo z domovské Číny.

Displej s úhlopříčkou 6,6 palce má zabírat téměř celou přední část. Vnitřní hardwarovou část vyplní 6GB operační paměť RAM, interní úložiště o velikosti 64 GB podporující paměťové microSD karty a hlavně procesor Kirin 965 z vlastní dílny HiSilicon, o kterém mimo jiné slyšíme vůbec poprvé. Každopádně půjde asi jen o vylepšenou verzi současného Kirinu 960 s osmi jádry pod kapotou.

Obrovská baterie s kapacitou 4 600 mAh bude oproti předchůdci zvětšena o pouhých 100 mAh. Nicméně by měla bez problému zvládat náročné prvky výbavy. Seznam specifikací zatím uzavírá dvojice fotoaparátů s maximálním rozlišením 12 megapixelů v zadní části. K oficiálnímu představení může dojít hned začátkem příštího měsíce, kdy začíná každoroční veletrh IFA v Berlíně.

Zdroj: theandroidsoul.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného zrodu a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 7 let. Oblíbeným výrobcem je Apple, ale moc nezapomíná ani na Android nebo BlackBerry OS.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim