reklama

Honor Note 9 brzy na scéně

Honor Note 9 brzy na scéně
2017-08-09T08:40:52+01:00
• 9. 8. 2017

Model Honor 8 zná už nějakou chvíli svého aktuálního nástupce, a tak Honor Note 8 ze srpna loňského roku čeká podobný scénář v nejbližších týdnech. Značka ze stáje společnosti Huawei na mobilní trh přinese mobilní novinku s názvem Honor Note 9, který podle nejnovějšího úniku získá velmi vydařenou výbavou nebo lze očekávat propracovanou stránku zpracování. Dnešní informace pochází od neznámého zdroje přímo z domovské Číny.

Displej s úhlopříčkou 6,6 palce má zabírat téměř celou přední část. Vnitřní hardwarovou část vyplní 6GB operační paměť RAM, interní úložiště o velikosti 64 GB podporující paměťové microSD karty a hlavně procesor Kirin 965 z vlastní dílny HiSilicon, o kterém mimo jiné slyšíme vůbec poprvé. Každopádně půjde asi jen o vylepšenou verzi současného Kirinu 960 s osmi jádry pod kapotou.

Obrovská baterie s kapacitou 4 600 mAh bude oproti předchůdci zvětšena o pouhých 100 mAh. Nicméně by měla bez problému zvládat náročné prvky výbavy. Seznam specifikací zatím uzavírá dvojice fotoaparátů s maximálním rozlišením 12 megapixelů v zadní části. K oficiálnímu představení může dojít hned začátkem příštího měsíce, kdy začíná každoroční veletrh IFA v Berlíně.

Zdroj: theandroidsoul.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim