reklama

Designer zveřejnil, jak by mohly vypadat aplikace na iPhonu 8

Designer zveřejnil, jak by mohly vypadat aplikace na iPhonu 8
2017-08-15T07:35:30+01:00
• 15. 8. 2017

Jakmile se blíží příchod nového iPhonu, na internetu se začnou objevovat uniklé fotografie a videa zachycující nový model. Ovšem není pravidlem, abychom do rukou dostali uniklé snímky softwaru pro nově chystaný model.

Designer Maksim Petriv, podle některých zahraničních redaktorů, zesměšnil nový iPhone 8, neboť zveřejnil snímky zachycující operační systém iOS 11. Podle dosavadně uniklých fotografií můžeme očekávat nejen horní výřez, jenž bude obsahovat hardwarovou kameru a senzory pro rozpoznávání obličeje, ale také dolní výřez pro softwarový Home button.

Fotografie od designera obsahují důležité informace o stavovém řádku umístěné v horní části zařízení a malé oblasti pro softwarové domovské tlačítko v dolní části. Nejsme si stále jisti, jak s těmito oblastmi Apple naloží, ovšem už nyní víme, že velikost Home buttonu bude optimalizována, a to podle dané situace.

Maksim Petriv na internetu zveřejnil podobu iOS 11 na iPhonu 8, a to včetně několika populárních aplikací – Netflix, App Store, Spotify.

„Maksim Petriv popsal i oblast uživatelského rozhraní systému, které rozšiřuje/minimalizuje a zobrazuje/skrývá virtuální domovské tlačítko nového iPhonu 8 (podle aktuální potřeby pro vykonání úkolů). K dispozici s největší pravděpodobností budou takzvané tabulátory, které se budou nacházet v části domovského tlačítka atd. Steven se k celé situaci vyjádřil také slovy, že virtuální tlačítko bude muset rozpoznávat pozadí plochy.“

Stále nevíme, jaké konstrukční řešení si pro nás Apple představí. Ovšem podobné snímky nám dávají jasnější představu o tom, jak by mohly aplikace vypadat v praxi, tedy na displeji od hrany k okraji a s výřezem pro kameru a senzory. Společnost Apple své nové kousky zpravidla odhaluje na začátku září, z toho vyplývá, že již za několik týdnů se můžeme těšit na iPhone 8, iPhone 7s a iPhone 7s Plus.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim