reklama

Xiaomi má na kontě další powerbanky, jedna umí být i Wi-Fi routerem

Xiaomi má na kontě další powerbanky, jedna umí být i Wi-Fi routerem
2017-07-30T08:55:40+01:00
• 30. 7. 2017
3

Xiaomi má na svém kontě již několik powerbank v různém rozpětí, od 5000 mAh až do 20000 mAh. Nedávno se na trhu objevila nová 20000 mAh verze ZMI, která rychle nabíjí a je i rychle nabíjena. nová řada ZMI disponuje však i dalšími zajímavými kousky, například powerbankou, které se umí stát Wi-Fi routerem.

Nabijí i notebook

Nová Xiaomi ZMI se skládá ze dvou USB typu A a jednoho typu C. Kromě nabíjení telefonů, tabletů a dalších menších zařízení zvládá nabíjet dokonce i notebooky. Nabíjení notebooku zvládne však jen přes USB-C, tedy musíte mít novější notebook, který tento port má. Kromě standardní led diody s ukazatelem nabití disponuje ZMI i funkcí rychlonabíjení. Do plného stavu ji uvedete za 3,8 hodiny, rychlonabíjení je podporováno i směrem z powerbanky k dalším zařízením.

Powerbanka v edici Z(MI) má několik důležitých ochran, například proti zničení obvodů v baterii, proti přebíjení i proti úplnému vybíjení, proti vyššímu vstupnímu napětí atd. Nová edice ZMI vylepšila nejenom powerbanku s 20000 mAh, ale můžete si pořídit i ve verzi 10000 mAh a 5000 mAh. Dokonce vznikla powerbanka s názvem Original Xiaomi ZMI MF815 Wireless WiFi Router Power Bank, která má kapacitu 7800 mAh a zároveň je Wi-Fi routerem. Stačí do ní pouze vložit SIM kartu a následně můžete připojit až jedenáct zařízení. Cena 20000 mAh je v současnosti nad 1200 Kč a powerbanky s Wi-Fi routrem je přes 1300 Kč.

xioami wifi router powerbank

Zdroje: gizchina.it, gearbest.com, gearbest.com

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim