reklama

Speciální myš od Xiaomi za pár kaček sponzorovaný článek

Speciální myš od Xiaomi za pár kaček [sponzorovaný článek]
2017-07-23T18:00:32+01:00
• 23. 7. 2017
1

Firma Xiaomi má ve svém portfóliu spoustu produktů – nezůstala jen u produkce chytrých telefonů, ale pustila se i do notebooků, televizí, bot, kamerek, chytrých náramků či hodinek a dokonce vyrábí i brýle. Od Xiaomi si nyní též můžete pořídit i chytrou myš k počítači. Obchod TomTop vám ji nyní nabízí za bezkonkurenční cenu 10,81 dolarů, což v přepočtu dělá pouhých 240 Kč. Bez slevy byste museli zaplatit přes 520 Kč.

xioami mouse

Propojíte zároveň dva počítače

Ano, je to tak. S touto bílo stříbrnou myšičkou může uživatel připojit dvě zařízení najednou. Jedno propojíte pomocí 2,4 GHz adaptéru a druhé zařízení připojíte pomocí Bluetooth 4.0. Samozřejmě nejde ovládat obě dvě současně, stejně by to k ničemu nebylo, ale na spodní straně myši si můžete přehodit tlačítko, které zařízené zrovna budete ovládat. To vám tedy dává možnost mít například počítač propojený s myší přes bluetooth, zatímco druhý počítač bude mít vložený adaptér na s frekvencí 2,4 GHz.

A cena je více než přijatelná. Pouhých 240 Kč při zadání speciálního kódu „HTYXDMS„. Během nákupu v kategorii košík kliknete nad souhrnnou částkou na text „Have a promotional code?“ a zde následně vložíte námi poskytnutý kód. Za tuto cenu pak dostanete myš, která je lehká a malá, tedy je dobře skladná a přenositelná. Jedinou zátěž zde tvoří pouze 2 AAA baterie. Jedinou nevýhodou je, že zde není nastavitelná hodnota DPI, která je zde předzvolená na hodnotu 1200.

 

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Jirka Lottmann

25. 7. 2017, 9:50

Chtělo by to taky napsat, že je nutné objednávat z China Warehouse jinak sleva nelze uplatnit

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim