OnePlus Launcher se objevil v Google Play

OnePlus Launcher se objevil v Google Play
2017-07-25T10:00:21+02:00
• 25. 7. 2017

V Google Play se (opět) objevil OnePlus Launcher. Tentokrát už zde vydržel několik hodin, tak se již neočekává, že by odsud mohl rychle zmizet. Ovšem k radosti toho moc není, launcher je dostupný (snad jen zatím) pouze pro jedno zařízení od společnosti OnePlus, ostatní další nejsou podporována.

oneplus launcher

Snaha o lepší aktualizace

Výrobci mobilních telefonů začali do Google Play nahrávat své přednastavené launchery, aby docílili rychlejšího a snadnějšího aktualizování. Aktualizace pomocí Google Play odstraňuje nutnost vydávání nové verze systému, výrobci tedy stačí, aby svůj „systémový prohlížeč“ měl na Google Play a umožnil tak majitelům svých zařízení jeho snadnou aktualizaci. OnePlus započal tuto činnost již na začátku července, kdy však možnost zapsat se do beta programu vydržela jen několik hodin a následně byla aplikace stažena.

V neděli 23. července byla aplikace OnePlus Launcher znovu nahrána do Google Play, ovšem je dostupná jen pro jedno zařízení, a to pro OnePlus 5. Dokonce i předchozí model OnePlus 3/t mají smůlu. Všichni vlastníci starších telefonů OnePlus tedy musí spoléhat na kompletní aktualizace celého systémového prostředí, nebo mohou věřit v jednodušší cestu, že výrobce povolí instalování této aplikace i jim.

Současná verze se zajímavým označením 2.0.1.170705165721.5762c5c přináší podle zápisu změn pouze typickou opravu chybek a zlepšení vylepšení. Verze 2 přinesla například možnost různých „zkratek“ u jednotlivých ikonek aplikací. Na internetu je i APK složka OnePlus Launcheru, takže na vlastní riziko si můžete zkusit nainstalovat tuto aplikaci na vlastní telefon. Jde však o verzi ze začátku července.

logo-app OnePlus Launcher OnePlus Ltd. Zdarma ANDROID

Zdroje: androidpolice.com, 9to5google.com, phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat