reklama

Google Glass se vrací ve verzi Enterprise Edition

Google Glass se vrací ve verzi Enterprise Edition
2017-07-18T16:18:45+01:00
• 18. 7. 2017
2

Když Google představil chytré brýle Google Glass, mohli jsme si myslet, že futuristická budoucnost je na dosah. Z dnešního pohledu se dá hodnotit celý projekt jako ne příliš zdařilý, aspoň co se týče používání běžnými lidmi. Dokonce to vedlo k zákazu vstupu s Glass do některých podniků. Google se tak trochu stáhl a zpočátku to vypadalo, že se můžeme s takovou vymožeností nadobro rozloučit.

Vyzkoušeli jsme Google Glass

Naštěstí se objevily informace, že Google Glass není odepsaným produktem, jen se musí najít lepší využití. V posledních dvou letech se pracovalo na zdokonalení, což vedlo k nasazení u společností jako AGCODHLDignity HealthNSF InternationalSutter Health, The Boeing CompanyVolkswagen a dalších. Právě specifické použití má smysl u těchto brýlí.

Google navíc aktualizoval v nedávné době software i firmware a dnes rovnou představil Google Glass Enterprise Edition. V podstatě se jedná o model pro firmy, které se mohou zapojit do projektu. Z toho jasně vyplývá, že nejsou určeny pro běžné uživatele, ale pro specifické nasazení. Dle dostupných informací mají Google Glass Enterprise Edition lepší výdrž na jedno nabití a rychlejší hardware.

Porovnání původního získávání informací a nového (příručka pro mechanika GE)

Tento způsob vývoje chytrých brýlí je daleko výhodnější pro všechny strany, i pro samotné uživatele. Jakmile si najdou své uplatnění a využití mezi firmami, bude pak jednodušší je zpřístupnit běžným uživatelům, než-li jim je dát a čekat, co se stane.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Martin Jeřábek

18. 7. 2017, 16:28

Uz se tesim tohle me laka vic nez VR.

Přemysl Vaculík

VIP 18. 7. 2017, 16:35
Android aplikace

Zatím bych se neradoval. Může to trvat roky, než se dostanou do běžného prodeje.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim