reklama

Geekbuying: chytré hodinky Huami Amazfit právě nyní za sníženou cenu sponzorovaný článek

Geekbuying: chytré hodinky Huami Amazfit právě nyní za sníženou cenu [sponzorovaný článek]
2017-07-27T15:38:40+01:00
• 27. 7. 2017
3

Čínské společnosti jsou na našem trhu stále populárnější. Obchod geekbuying.com tak nyní přináší další akci, ve které jsou právě čínské produkty ve slevě. Zakoupit tedy nyní můžete nejen telefony, tablety, ale také sluchátka, externí baterie, kamerky, robotické vysavače, nebo dokonce notebooky.

Akce probíhá do konce letních prázdnin, takže rozhodně neotálejte, jelikož počet kusů v akci je většinou omezen na několik stovek kusů. Zajímavou koupí nyní může být například hodinky Huami Amazfit, a to za cenu 79,99 dolarů, což je v přepočtu asi 1 999 korun. Parádní cenu internetový obchod nastavil také na produkt pod názvem R-TV BOX, jenž nyní zakoupíte za příjemnějších 62,33 dolarů, což je v přepočtu asi 1 558 korun.

Huami Amazfit

Jedná se o nejnovější verzi Huami Amazfit Bip Lite. Nejen že jsou hodinky Amazfit rychlé, ale také disponují čtvercovým designem. Chytré hodinky mají navíc také velmi dlouhý pohotovostní režim, 45 dní. Odolnost proti vodě IP68 je pak samozřejmostí. Amazfit používá také GPS modul typu Sony 28nm + Glonass. Nové hodinky můžete zakoupit zde.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Petr Hošek

27. 7. 2017, 19:23
Android aplikace

Taky jsem pochopil, že za 80$ koupim ty kulaté, a ono si musíte kliknout na koupit zde…

Jaké to (ne)milé překvapení 😃 Nevadí, že to nesedí…

… ale také disponují kulatým designem – kulatý čtverec 😃

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim