reklama

Chytrý náramek za necelých 250 Kč sponzorovaný článek

Chytrý náramek za necelých 250 Kč [sponzorovaný článek]
2017-07-29T10:03:22+02:00
• 29. 7. 2017
2

S chytrĂ˝mi náramky se tzv. roztrhl pytel. Je jich spousta a všechny umĂ­ to stejnĂ© – měřit kroky. A pak se to jiĹľ liší, nÄ›kterĂ˝ zvládne měřit kilometry, nÄ›kterĂ˝ kalorie, nÄ›kterĂ˝ neukazuje nic, ani ÄŤas, na vše se musĂ­te podĂ­vat na mobilu. Obchod TomTop pĹ™icházĂ­ se slevou na chytrĂ˝ náramek QS80. Po zadánĂ­ speciálnĂ­ho kĂłdu ho budete mĂ­t za pouhĂ˝ch 241 KÄŤ, a to navĂ­c neplatĂ­te poštovnĂ©. Avšak pospěšte si, akce konÄŤĂ­ tuto nedÄ›li.

Úžasně nízká cena

Náramek za parádní cenu nabízí displej, na kterém uvidíte počet kroků, počet kilometrů i počet spálených kalorií. Samozřejmostí je i zobrazení času i voděodolnost náramku s certifikací IP67. Při připojení k příslušné aplikaci si můžete i na náramku nastavit budík či sledovat kvalitu spánku. Pokud ho budete mít neustále připojený k telefonu přes bluetooth, bude vám vždy vibrovat, když vám bude někdo volat, nebo psát sms. Navíc umí změřit srdeční tep a krevní tlak. Naměřené hodnoty však musíte brát s velikou rezervou.

Slevu je moĹľnĂ© uplatnit pouze pĹ™i vloĹľenĂ­ kĂłdu „LQPQSF“. Bez nÄ›j by se vám částka 6,14 dolarĹŻ neodeÄŤetla a vy byste tak museli platit skoro 400 KÄŤ. Proto je dobrĂ© využít příleĹľitosti a do nedÄ›le si tento sportovnĂ­ náramek pořídit. Data vám bude zaznamenávat celĂ˝ tĂ˝den a k zobrazenĂ­ je budete mĂ­t v aplikaci na mobilu. Nákup na TomTopu je snadnĂ˝, a navĂ­c si nemusĂ­te dÄ›lat starosti s poštovnĂ˝m, celnĂ­ poplatky platit nebudete.

 

 

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Roman Kalvach

14. 8. 2017, 23:12

Tak jsem ho objednal,náramek přišel v pořádku,ale do náramku mi band 2,který vlastním,má hodně daleko.Má to mizerný dysplej,při vibraci to příšerně chrastí a celkově i aplikace do mobilu stojí za prd.Neumí zobrazit text,nejdou nastavit vibrace jak chci,ne ukazují datum atd,atd.Ale co by jsme chtěli od náramku za 250,-,že?

pavel_26

2. 8. 2017, 9:37

objednáno, tak uvidĂ­me…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim