reklama

Takto bude pravděpodobně vypadat iPhone 8

Takto bude pravděpodobně vypadat iPhone 8
2017-06-21T06:56:06+02:00
• 21. 6. 2017

Ačkoli do představení nového iPhonu zbývá ještě vcelku dost času, továrny ho již pomalu začínají vyrábět a jeho design je také velmi pravděpodobně již hotov. Poslední týdny tak neustále unikají další a další fotografie iPhonu 8. Nejnovější únik ukazuje ochranné sklo na “osmičku”.

 

Není žádným překvapením, že výrobci obalů a ochranných skel dostávající rozměry budoucích telefonů s předstihem. Proto tak může fotografii výše vcelku věřit. Navíc se shoduje s mnoha dalšími úniky z posledních dnů. Druhá fotografie výše ukazuje čelní a zadní panel nového modelu. Záda budou provedena ze skla, a to především z důvodu integrace bezdrátového nabíjení. Stejný osud má potkat model 7s a 7s plus – hliník na zadní straně má být vyměněn za sklo, přičemž design čelní strany u nich zůstane stejný.


Zleva: Zadní panel iPhone 7s, iPhone 7s Plus, čelní a zadní panel iPhone 8

iPhone 8 tak nabídne bezrámečkový design s malým výřezem pro nezbytné senzory. Konkrétně se bude jednat o 3D kamerku, která bude schopna kompletně snímat váš obličej. Půjde o kombinaci klasického RGB fotoaparátu a infračervených laserů pro výpočet 3D mapy objektů (nebo lidí). Senzor oční duhovky asi integrován nebude. Je otázkou, zda budou tyto nové senzory sloužit k zabezpečení nebo k jiným funkcím. Čtečka otisků prstů by měla být integrována v displeji.

Na podzim se tak pravděpodobně dočkáme celkem tří iPhonů – zcela nového iPhonu 8 s novým designem a pak také modelů 7s a 7s Plus, které budou pouze decentně inovovány oproti iPhonu 7.

Zdroje: 9to5mac.com, 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim