reklama

O2 představuje nové tarify pro jednotlivce

O2 představuje nové tarify pro jednotlivce
2017-06-06T11:59:47+02:00
• 6. 6. 2017
1

RelativnÄ› nedávno jsme se doÄŤkali novĂ©ho rodinnĂ©ho balĂ­ÄŤku od operátora O2. Ten v sobÄ› navĂ­c kombinuje sluĹľbu pro sledovánĂ­ televize. Operátor uvádĂ­, Ĺľe se bÄ›hem krátkĂ© doby stal tarif O2 Spolu velmi populárnĂ­. Aby podpoĹ™il prodeje, mĂ­rnÄ› jej upravuje od poloviny ÄŤervna – respektive zaÄŤne nabĂ­zet upravenou verzi.

„Od poloviny ÄŤervna jsme se proto rozhodli nabĂ­dku tarifu O2 Spolu rozšířit. Za stokorunu navĂ­c zĂ­skajĂ­ naši zákaznĂ­ci dvojnásobek dat – 6 gigabajtĹŻ. PĹ™idáváme takĂ© tarif s 10 gigabajty mobilnĂ­ch dat a 300 minutami mezinárodnĂ­ho volánĂ­. Tento tarif pak bude stát 966 korun,“ popisuje Silvia Cieslarová, Ĺ™editelka mobilnĂ­ho segmentu v O2 a dodává, Ĺľe uvedenĂ© balĂ­ÄŤky je navĂ­c moĹľnĂ© v rámci jednoho tarifu O2 Spolu mezi sebou jakkoliv kombinovat.

Naštěstí zde máme i nové tarify pro jednotlivce, kde je například zachován standardní verze za 750 Kč. Pakliže si připlatíte sto korun, můžete si výrazně polepšit s daty. Nabízí se totiž varianta s 6 GB za 849 Kč měsíčně.

“ TĹ™etina našich zákaznĂ­kĹŻ stále nevlastnĂ­ chytrĂ˝ telefon, a proto pouze volajĂ­ a posĂ­lajĂ­ SMS. TakovĂ­ zákaznĂ­ci namĂ­sto velkĂ©ho objemu dat v tarifu uvĂ­tajĂ­ nižší telekomunikaÄŤnĂ­ účet. NejvhodnÄ›jší je tak pro nÄ› náš tarif FREE O2 60, kterĂ˝ jako jedinĂ˝ na trhu nabĂ­zĂ­ za nĂ­zkou cenu neomezenĂ© volánĂ­ a SMS v rámci sĂ­tÄ› O2,“ dodává Silvia Cieslarová. VĂ˝hodnĂ© neomezenĂ© volánĂ­ do všech sĂ­tĂ­ a základnĂ­ porci dat pak nabĂ­dne tarif FREE 200 MB.

Jestliže si nyní budete vybírat mezi hlavní trojicí operátorů, asi nejvýhodnější levnější neomezený tarif s daty nabízí Vodafone. Pokud toužíte po maximální porci dat, pak se nabízí T-Mobile s 60 GB.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Erik Bezeréti

VIP 6. 6. 2017, 15:22
Android aplikace

Po zkušenostech s jednáním O2 už od nich nechci ani igelitu.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim