reklama

Hangouts nově podporuje CallKit od Applu

Hangouts nově podporuje CallKit od Applu
2017-06-06T07:00:52+01:00
• 6. 6. 2017

Americká společnost Google před několika hodinami zveřejnila zbrusu novou aktualizaci, jež je dostupná pro majitele iOS zařízení. Nový instalační balíček se týká pouze aplikace pro zasílání zpráv a vykonávání hlasových hovorů, tedy Hangouts.

Aktualizace je vybavena podporou pro CallKit od Applu. Cupertinská společnost tuto funkci vůbec poprvé představila při odhalení iOS 10. Mimo jiné se jedná o funkci, která umožňuje vývojářům aplikací třetích stran načítat, upravovat a vyhodnocovat informace o voláních.

Jakmile se k uživatelům aktualizace dostaví, po její instalaci mohou ihned začít vykonávat telefonní hovory, a to pomocí interní aplikace nebo hlasových příkazů Siri. Rovněž bude možné přijímat příchozí hovory z Hangouts pomocí uživatelského rozhraní pro volání v zařízení iOS.

Podporu CallKit pro službu Hangouts můžete povolit přímo v aplikaci – Nastavení > kliknout na „Answer on lock screen“. Jakmile službu povolíte, budou se vám automaticky příchozí hovory zobrazovat se stejným uživatelským rozhraním a všemi pravidelnými funkcemi, jako u klasické interní aplikace pro volání.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim