reklama

Allo přichází s aktualizací, přináší samolepky a video selfie

Allo přichází s aktualizací, přináší samolepky a video selfie
2017-06-09T07:10:42+02:00
• 9. 6. 2017

Google Allo je obdoba ke Google Hangouts a i k dřívějšímu Google Talk. Google Allo má však jednu výjimku a tou je umělá inteligence, se kterou je možné si povídat. Ve výsledku jde o Google Assistent, který je takto s omezenými funkcemi přístupný všem uživatelům.

allo v12

Nic zajímavého, nic převratného, nic revolučního

Aktualizace verze 12 byla poměrně očekávaná a slibná novější verze. Ukázalo se však, že ve výsledku nepřinesla vůbec nic nového, co by bylo praktické a nějak by usnadňovalo komunikaci. V nové verzi 12, která navíc není totožná pro všechny uživatele, se vám nyní objeví:

  • selfie klipy
  • designově změněná spodní lišta
  • pro uživatele iOS přichází selfie nálepky

Selfie klipy umožní uživatelům natočit krátkou sebeanimaci pomocí přední kamerky a novým způsobem tak mohou reagovat na nově příchozí zprávy. Taktéž se změnila spodní lišta, avšak nezobrazuje se všem. Ačkoli mám nainstalovanou verzi 12, tak stále mám původní starou lištu, která se nijak nepřibližuje podobě té nové, vyobrazené na obrázku vpravo. A uživatelé operačního systému iOS mohou být rádi, anebo zklamáni, nad tím, že do Allo pro iOS dorazily selfie nálepky. S možností selfie video fotek však není možné zatím počítat.

V nové verzi se objevuje i náznak chystaných změn. Mělo by dojít k obměně odesílacího tlačítka zprávy, měl by dorazit nový balíček nálepek a taktéž se očekává příchod nového „easter egg“ čili nějaké zajímavé schované hříčky pro uživatele. Novinka se bude jmenovat wizzard a není zřejmé, co bude dělat.

Zdroje: twitter.com, androidpolice.com

 

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat