reklama

Večerka aneb cesta k lepšímu spánku

Večerka aneb cesta k lepšímu spánku
2017-05-03T08:00:44+01:00
• 3. 5. 2017

Pravidelný spánek je pro člověka velmi důležitou součástí života, bohužel ne každý se tohoto pravidla drží. Málokdo si uvědomuje, že právě spánek může hrát velkou roli v naší celkové náladě a kreativitě.

Spousta lidí si cestu k lepšímu spánku snaží najít v drahých chytrých hodinkách či levnějších náramcích. To však pro vás nemusí být jediná cesta, pakliže vlastníte alespoň jedno iOS zařízení. Jablečná společnost se nám snaží ke zdravému spánku pomoci, a to funkcí Večerka. Ta je implementována v aplikaci Hodiny a stala se jednou z hlavních novinek v iOS 10.

Nová funkce svým způsobem donutila Apple přepracovat celkové prostředí aplikace Hodiny, přičemž jej vývojáři přebarvili do takzvaného Dark Modu (temného módu). Ten má samozřejmě za úkol chránit váš zrak před nepříjemně ostrým jasem a ještě ke všemu vypadá perfektně.

Každopádně, funkce Večerka má více funkcí. Dokáže totiž fungovat jako budík a zároveň se vás snaží dostat do postele. Jediné, co pro to musíte udělat, je si nastavit čas strávený v posteli.

Jednoduché nastavení

Nastavení budíku je velmi jednoduché, ačkoliv se to na první pohled nemusí vůbec zdát. Jako první si musíte navolit jednotlivé dny, ve kterých vás bude Večerka budit. Skvělé taktéž je, že si dokonce můžete nastavit i vlastní zvuk, kterým budete buzeni. Čas si navolíte pomocí symbolů vyznačující měsíček a zvoneček. Pomocí měsíčku plánujete, kdy chcete jít do postele, a pomocí zvonečku, v kolik chcete být vzbuzeni. Vše můžete navíc konfigurovat pomocí oranžového posuvníku.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim