reklama

Samsung připravuje odolný Galaxy S8 Active

Samsung připravuje odolný Galaxy S8 Active
2017-05-13T13:00:04+02:00
• 13. 5. 2017

Odhalený záznam v databázi User Agent String potvrzuje existenci modelu Galaxy S8 Active od společnost Samsung, která se tradičně stane odolnější variantou nejnovějšího Galaxy S8 a Galaxy S8+. Jihokorejský výrobce dodnes neprozradil takřka žádné informace, ale z kuloárů jsou k dispozici zprávy kolem verze s kódovým označením SM-G892A a ta bude konkrétně určena pouze pro zákazníky amerického operátora AT&T.

Novinka by měla získat certifikaci MIL-STD-810G a IP68, takže ji nebude dělat problém nešetrné zacházení, styk s vodou nebo prachem. Z pohledu specifikací nepřijde příliš mnoho změn oproti základní verzi, i když najde se pár světlých výjimek. Například u poslední generace byla větší baterie o rovných 1 000 mAh. Stránka designu projde také menší úpravou, stejně jako paleta barevných provedení.

Seznam výbavy počítá s 5,8palcovým displejem s rozlišením 2 960 x 1 440 pixelů, pod kterým poběží Snapdragon 835 od Qualcommu, 4GB operační paměť RAM po boku 64GB úložiště podporující paměťové microSD karty. Dále se ukáže 12megapixelový fotoaparát s funkcí OIS, přední 5megapixelová kamerka či systém Android ve verzi 7.0 Nougat. Nakonec není vůbec jasné, zda telefon zamíří za konečnými zákazníky na mobilní trh v Evropě.

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim